Tylko jedna osoba zna zakończenie nowego Bonda. Powstały trzy wersje "No Time to Die"

Producenci "No Time to Die" tak bardzo chcą zaskoczyć widzów (i już teraz ich zaintrygować), że zlecili reżyserowi nakręcenie trzech wersji zakończenia. Tylko Cary Fukunaga wie, jak skończy się 25. film o Bondzie.
Zobacz wideo

Zdjęcia do najnowszej produkcji o 007 już się zakończyły. Jak donosi "The Mirror", powstały trzy różne zakończenia.

Daniel Craig nakręcił trzy finały nowego Bonda, ale nie wie, który jest prawdziwy

Informator gazety powiedział, że jedną z opcji jest śmierć 007 - Daniela Craiga miałaby wtedy zastąpić kobieta. Takie tragiczne pożegnanie Craiga z rolą raczej jest mało prawdopodobne. Ale czy możliwe jest inne, kręcone podobno kilka dni temu, w którym ludzie zostają zagazowani na parkiecie tanecznym...?

Co tak naprawdę wydarzy się w ostatnich minutach "No Time to Die", dowiemy się w kwietniu przyszłego roku, gdy film trafi do kin. 

Co ciekawe, film Fukunagi nie jest pierwszą produkcją, przy której zostały zastosowane tego typu środki bezpieczeństwa. Przy kręceniu "Avengers: Koniec gry" powstało podobno aż pięć różnych wersji zakończenia, żeby zmylić nie tylko fanów, ale także aktorów - mimo tego, że byli zobowiązani kontraktami do zachowania tajemnicy. Także twórcy "Bridget Jones 3", w którym tytułowa bohaterka zachodzi w ciążę, postanowili trzymać w niepewności aktorów aż do premiery. Jak w jednym z wywiadów przyznała sama Renee Zellwegger, która gra Bridget, powstały różne zakończenia filmu - w zależności od wersji, ojcem dziecka okazywał się być kto inny.

Także w przypadku jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat miał zadziałać taki mechanizm - dyrektor programowy HBO mówił, że ekipa zrealizuje kilka różnych wersji ostatniego odcinka "Gry o tron". Potem jednak okazało się, że nakręcili tylko jedno. 

Krwawa ręka w dziale mięsnym, Magda Gessler w więzieniu. Tak działają spece od promocji seriali >>

O czym opowie 25. część przygód Jamesa Bonda?

W "Nie pora umierać" (to polski tytuł nowego Bonda) 007 opuszcza czynną służbę i cieszy się emeryturą na Jamajce. Jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się jednak do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią (w tej roli Rami Malek).

W filmie występują również m.in. Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, a dołączyli do nich Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch czy Billy Magnussen.

Więcej o: