"Gwiezdne wojny". Mark Hamill wyśmiewa taśmę ze swojego castingu: Jak można tak gadać?!

Mark Hamill to ulubieniec internautów - aktor prężnie udziela się na Twitterze i codziennie bawi obserwatorów swoimi spostrzeżeniami. Tym razem odtwórca Luke'a Skywalkera w słusznej sprawie postanowił obejrzeć i skomentować nagranie ze swojego przesłuchania do pierwszej części "Gwiezdnych wojen". Jak sam stwierdził, nie było to dla niego najprzyjemniejsze doświadczenie.
Zobacz wideo

Mark Hamill po raz pierwszy zagrał Luke'a Skywalkera w 1977 roku. Teraz, charytatywnie, obejrzał materiał wideo z przesłuchania do roli.

"Gwiezdne wojny". Mark Hamill i materiał z jego castingu: Ciężko się to oglądało, ale zrobiłem to dla was

Hamill, zamieszczając wideo na swoim profilu na Twitterze napisał, że ciężko mu się to oglądało, ale zrobił to dla fanów i dla słusznej sprawy - materiał zachęca do udziału w akcji charytatywnej, w której jeden z darczyńców zyska możliwość zjedzenia kolacji z aktorem i obejrzenia najnowszych "Gwiezdnych wojen" na uroczystej premierze w Los Angeles.

Aktor wspomina między innymi, że to był pierwszy raz, gdy spotkał Harrisona Forda. - Uwielbiam go, miałem szczęście, że mogłem z nim pracować, był uosobieniem fajności, był Hanem Solo - mówi i dodaje:

Jest lepszy ode mnie w tym materiale, chociaż jest poza zasięgiem kamery.
 

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" w kinach w grudniu

Akcja filmu, który ma zamknąć sagę Skywalkerów, osadzona jest rok po wydarzeniach z filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" i skupia się na temacie ostatecznej bitwy między Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem.

Zobaczymy w nim takie postaci jak Rey, Kylo Ren, Poe Dameron, Finn czy BB-8, ale także bohaterów znanych z pierwszych części "Gwiezdnych Wojen", jak Palpatine, w którego rolę wcieli się Ian McDiarmid oraz Lando Calrissian, którego po raz kolejny zagra Billy Dee Williams. Także w tej części, podobnie jak w poprzedniej, twórcy wykorzystają archiwalne materiały z Carrie Fisher, aby mimo śmierci aktorki w filmie mogła pojawić się Leia.

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie". Reżyser filmu o postaci Carrie Fisher: "Jest sercem całej historii" >>

Premiera filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" została zaplanowana na 20 grudnia 2019 roku.

Więcej o: