Joe Pesci nie samymi filmami żyje. Aktor wydaje pierwszą od 21 lat płytę

Joe Pesci już niedługo pojawi się w "Irlandczyku" Martina Scorsesego w swojej pierwszej od dłuższego czasu kinowej roli. Mało kto wie, że aktor ma muzyczne korzenie - jego debiutancki album ukazał się ponad 50 lat temu. Teraz Pesci powraca do śpiewania i wydaje kolejną płytę.
Zobacz wideo

Dla Martina Scorsesego i jego "Irlandczyka" Joe Pesci przerwał odpoczynek od filmowych występów. Aktor znalazł w sobie wigor na powrót do jeszcze jednej dziedziny swojej twórczej działalności. W tym miesiącu ukaże się płyta "Still Singing", bo Pesci nie tylko gra przed kamerą, ale jest też wokalistą. 

Zobacz też: Scorsese nakręcił "Irlandczyka" dla Netfliksa. Mimo to film będzie można obejrzeć w polskich kinach [LISTA] >>

Joe Pesci nadal śpiewa. "Still Singing" to trzeci album aktora

Jak podaje portal NME, dwa dni po premierze "Irlandczyka" Scorsesego na Netfliksie ukaże się płyta Joe Pesciego "Still Singing". W repertuarze aktor ma dwa poprzednie wydawnictwa - "Vincent Laguardia Gambini Sings Just For You" z 1998 roku oraz "Little Joe Sure Can Sing!", który zadebiutował w 1968 roku. Najnowszą muzyczną propozycję od Pesciego promuje utwór "Baby Girl", nagrany w duecie z wokalistą Maroon 5, Adamem Levine. Popisom obu panów możecie się przysłuchać poniżej:

 

Sympatyczny jazzowy klimat piosenek, które wykonuje Pesci, kompletnie różni się od aury postaci, w którą wcielił się w "Irlandczyku". Russell Bufalino był patriarchą rodu Bufalinich, znanych m.in. jako "mafia ze Scranton", i miał spory wpływ na działania Cosa Nostry. Historia jego życia jest pełna zwrotów akcji, o czym z pewnością przekonamy się podczas seansu najnowszej produkcji Scorsesego. 

O czym opowie "Irlandczyk"?

Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych - tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffy (Al Pacino). Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki. W obsadzie m.in. wspomniany już Joe Pesci, jak również jego starzy dobrzy znajomi: Robert De Niro, Al Pacino i Harvey Keitel. Oprócz nich w filmie zagrali także Ray Romano, Bobby Cannavale czy Anna Paquin.

Więcej o: