"Bogowie", "Sztuka kochania" i "Ukryta gra" w jednym ujęciu - hołd Watchout Studio dla Piotra Woźniaka-Staraka

Z okazji uroczystej premiery najnowszej produkcji Watchout Studio, thrillera "Ukryta gra", firma przygotowała specjalny klip na cześć założyciela studia, Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz Watchout Studio udostępnia wideo do obejrzenia dla wszystkich, którzy chcą wspomnieć producenta.
Zobacz wideo

Piotr Woźniak-Starak założył dom produkcyjny Watchout Studio, w 2007 roku. Pod szyldem Watchoutu ukazały się filmy "Bogowie" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, które zgromadziły w kinach miliony widzów ("Bogowie" – 2,2 mln, "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" – 1,8 mln) oraz były wielokrotnie nagradzane na festiwalach w Gdyni, Camerimage oraz w konkursie Polskich Nagród Filmowych Orły. Teraz w kinach można oglądać "Ukrytą grę" - ostatni film, nad którym pracował Piotr Woźniak-Starak. Na okoliczność uroczystej premiery współpracownicy producenta przygotowali wyjątkowy klip.

Zobacz też: Przy Piotrze ludzie czuli, że nie ma barier, wszystko jest do zrobienia. Dawał ludziom poczucie bezpieczeństwa [WYWIAD] >>

Wspomnienie o Piotrze Woźniaku-Staraku. Krzysztof Terej: Jego dziełem życia są wszystkie filmy, które wyprodukował

Podczas premiery "Ukrytej gry" Krzysztof Terej, szef Watchout Studio i wieloletni przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka, powiedział:

Dzisiaj chciałem najbardziej podziękować Piotrkowi, którego nie ma z nami, a powinien tu być. To był największy film, nad którym pracowaliśmy i z pewnością produkcyjnie najtrudniejszy ale myślę, że dziełem życia Piotrka są wszystkie filmy, które wyprodukował. […] Przygotowaliśmy krótki klip na cześć Piotrka, którym chcieliśmy się z Państwem podzielić na premierze jego ostatniego filmu.
 

Za montaż klipu odpowiada Dobromił Sudak z Watchout Studio.

Watchout Studio na swoim koncie ma sześć filmów fabularnych, serial w produkcji i ponad 100 reklam. Ich najnowszą produkcję, czyli wspomnianą "Ukrytą grę" z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem, można oglądać od 8 listopada.

Zobacz też: "Ukryta gra" to wyborny thriller szpiegowski, który warto zobaczyć nawet więcej niż raz [RECENZJA] >>

Więcej o: