Doczekamy się "Lejdis 2"? Różczka, Kuna, Olszówka i Dereszowska chcą znów pracować razem

"Lejdis" to przebój kinowy Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza, który wielu widzów do dziś darzy sentymentem. Najwyraźniej nie tylko widzów, bo główne aktorki produkcji niedawno spotkały się i poinformowały o planach realizacji wspólnego filmu.

W "Lejdis" śledzimy losy czterech przyjaciółek, w które wcieliły się Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Iza Kuna i Edyta Olszówka. Film miał premierę w 2008 roku i zdobył Złotą Kaczkę dla najlepszego filmu, przyznawaną przez magazyn "Film".

Będzie "Lejdis 2"? Aktorki chcą nakręcić razem film. "Nie ma siły, która by nas powstrzymała"

Teraz Różczka, która ostatnio zagrała w filmie "1800 gramów", zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pozostałymi aktorkami.

Zobacz wideo

"Kocham Was LEJDIS. Zrobimy razem film. Nie ma siły, która by nas powstrzymała" - napisała pod fotografią aktorka.

 

Post nie pozostał bez odpowiedzi. Wśród komentarzy pojawiły się m.in. takie: 

"To ja mocno trzymam kciuki, żeby udało się zrobić ten wspólny film i żeby znalazła się siła napędowa, aby to stało się jak najszybciej".
"Ja też was kocham za te wspaniałe role. Oglądam 'Lejdis' parę razy w roku co roku".
"Kocham Was! I kocham 'Lejdis'! Odpalam film 'w tle' i mam wrażenie, że 'mówię' razem z Wami. No generalnie prawie znam na pamięć".

W 2008 roku na "Lejdis" sprzedano ponad 2,5 mln biletów - była to najchętniej oglądana polska premiera kinowa roku. Wyprzedziła m.in. "Nie kłam, kochanie" Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem i Martą Żmudą Trzebiatowską (miejsce 2. - 1,4 mln widzów) i dokument fabularyzowany "Świadectwo" Pawła Pitery, film na podstawie książki kardynała Stanisława Dziwisza (miejsce 3. - 1 mln widzów). 

Film wyreżyserowany przez Tomasza Koneckiego został wyróżniony Brylantowym Biletem 2008 - nagrodą Stowarzyszenia Kina Polskie za pobicie rekordu frekwencyjnego.

Więcej o: