Patryk Vega pokaże nowy film w lutym 2020 roku. Wiadomo już, jaki będzie tytuł

Patryk Vega zaledwie kilkanaście tygodni temu pokazał w kinach "Politykę", a już na luty przyszłego roku szykuje premierę kolejnego filmu. Serwis naEKRANIE.pl ustalił, że będzie nosił tytuł "Napastnik".

To film, o którym wspominał już Zbigniew Zamachowski podczas Pol'and"Rock Festival. Oprócz niego mają pojawić się w nim m.in. Antoni Królikowski i Piotr Stramowski, który jakiś czas temu w rozmowie z Gazeta.pl powiedział: "Odmówiłem zagrania u Vegi. Żałuję, to był głupi pomysł".

Zobacz wideo

"Napastnik" Patryka Vegi. Premiera 21 lutego 2020 roku

Zamachowski, który w "Polityce" zagrał Ojca Dyrektora, w rozmowie z Kamilem Dziubką przyznał, że "Polityka" jest jego pierwszym, ale nie ostatnim filmem zrobionym z Patrykiem Vegą. - Nie miałem wątpliwości, że powinienem wziąć w tym udział [w kręceniu "Polityki" - red.], skoro tak gwiazdy zadecydowały, że się spotkaliśmy wreszcie. Mało tego, mogę już wam przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem, który jest w ogóle rekordzistą świata, jeśli chodzi o liczbę filmów, które chce zrobić w swoim życiu - powiedział Zbigniew Zamachowski i dodał:

Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata.

Jak udało się dowiedzieć naEKRANIE.pl, "Napastnik" pojawi się w kinach 21 lutego 2020 roku.

Dwa miesiące temu reżyser takich filmów jak "Pitbull: Niebezpieczne kobiety", "Botoks" czy "Kobiety mafii" powiedział w wywiadzie udzielonym magazynowi "Uroda życia", że chce do 2025 roku zrobić jeszcze 16 filmów. Nie wykluczył, że wśród nich może znaleźć się także coś z gatunku kina familijnego.

Patryk Vega chce nakręcić 16 filmów do 2025 roku. O czym będą? Sprawdzamy, co wiadomo >>

Z kolei jeszcze w tym roku Canal+ ma pokazać czteroodcinkowy serial, który jest rozbudowaną wersją kinowej "Polityki". Dwa pierwsze odcinki będzie można oglądać w sobotę 21 grudnia od 21, a dwa kolejne w niedzielę, 22 grudnia, również od 21.

Więcej o: