"Psy 3. W imię zasad". Edward Linde-Lubaszenko powraca w kultowej roli. Dwa nowe nazwiska w obsadzie

Producenci filmu "Psy 3. W imię zasad" dawkują emocje, ujawniając co jakiś czas nowych członków obsady. Tym razem okazuje się, że Edward Linde-Lubaszenko raz jeszcze wcieli się w postać kapitana Tadeusza Stopczyka. Obok niego pojawią się także dwaj nowi znani aktorzy.

W najnowszych "Psach" po 25 latach ponownie krzyżują się drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). Czy dawny naczelnik - w tej roli Linde-Lubaszenko - pomoże dawnym przyjaciołom ten ostatni raz?

Nie zabraknie również nowych bohaterów - do legendarnej obsady dołączają też Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos. Czy przysłużą się do walki w imię zasad, a może opowiedzą się po drugiej stronie barykady? Odpowiedź w kinach już 17 stycznia.

"Psy 3. W imię zasad" - o czym jest film?

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu "Psy II: Ostatnia krew". Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński ("Zimna wojna", "Jack Strong"), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada Chimney Poland (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Więcej o:
Komentarze (31)
"Psy 3. W imię zasad". Edward Linde-Lubaszenko powraca w kultowej roli. Dwa nowe nazwiska w obsadzie
Zaloguj się
 • mietek1910

  Oceniono 11 razy 11

  - Stopczyk, co wy tam palicie?
  - Ja? Radomskie. Ale jak pan major woli to Franz ma Camele

 • herrporcupine

  Oceniono 11 razy 9

  Przecież Franz dał nogę do Nowej Zelandii. Ciekawe jak się znalazł w pace...

 • saves

  Oceniono 9 razy 7

  -Stopczyk, co wy tam palicie na wysypisku? Dzwoniła do mnie jakaś Greta z pretensjami, że smog robicie...

 • jarsza

  Oceniono 14 razy 4

  - Co wy tam Stopczyk dmuchacie w tej willi u Banasia?
  - Ja?
  - No wy Stopczyk wy.
  - A ... nie ja to tylko balony panie komendancie - stary jestem.

 • sioban

  Oceniono 6 razy 4

  Franz pasł owce w Nowej Zelandii więc skąd się wziął w polskim pudle?

 • tom_aszek

  Oceniono 8 razy 4

  "Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia"

  Ale w którym kraju? Bo w finale "Psów 2" wybył w tropiki...

 • part_of_the_game

  Oceniono 3 razy 3

  Ekipa niezła, może się uda...

 • log182

  0

  O ile pamiętam, to w końcówce Psów 2 Maurer wylądował z Nadią u swojego brata w Nowej Zelandii, więc jak niby miałby siedzieć 25 lat w pierdlu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX