Córka Matta Damona zasnęła dwa razy na jego nowym filmie. "Powiedziała, że to było bardzo ekscytujące"

Matt Damon gra jedną z głównych ról w filmie "Ford vs Ferrari", który to pokazuje historię współzawodnictwa tych dwóch marek, które swoje ukoronowanie znalazło na słynnym wyścigu samochodowym. Aktor pokazał pordukcję swojej 9-letniej córce. Po seansie przyznała się, że zasnęła dwa razy - "Ale tylko na 10 sekund!".
Zobacz wideo

"Ford v Ferrari" to film, który budzi emocje wśród osób pasjonujących się motoryzacją. Opisuje porywającą historię rywalizacja między Ferrari i Fordem. W rolach głównych wystąpili Matt Damon i Christian Bale, którzy wcielili się kolejno w Carrolla Shelby i brytyjskiego kierowcę Kena Milesa. To oni otrzymali od Henry'ego Forda misję zbudowania nowego Forda GT40. Dzięki niemu Ford chciał pokonać Enzo Ferrari podczas prestiżowego wyścigu Le Mans we Francji w 1966 roku. Matt Damon pokazał swój nowy film córce. Sęk w tym, że projekcja trwała 2,5 godziny.

Córka Matta Damona zasnęła na jego filmie dwa razy

Jak podaje serwis Cinema blend, sam Matt Damon opowiedział o tym wydarzeniu w telewizji. Zdradził:

To było już po jej porze spania. Powiedziała mi -'Tato, dwa razy zasnęłam, ale tylko na 10 sekund!' Powiedziała mi, że film był naprawdę ekscytujący.

Stella ma dziewięć lat i pełne prawo zasnąć na trwającym niemal 180 minut filmie o samochodach i wyścigach. Tata zabrał ją i jej trzy siostry po raz pierwszy na światową premierę swojego filmu, a ta odbyła się naprawdę dość późnym wieczorem. Jednakże amerykańscy widzowie, którzy film już widzieli, twierdzą, że drzemki dziewczynki wcale nie są wyznacznikiem jakości produkcji. Ten ich zdaniem jest bardzo udany. Podobną opinię mają też krytycy filmowi, a sama produkcja w amerykański weekend otwarcia zarobiła 31 milionów dolarów. W Polsce film ma pojawić się 22 listopada.

Więcej o: