Czwarty sezon "Rick & Morty" pojawi się na Netflixie. Kiedy? "Już niedługo"

Netflix Polska zapowiedział premierę czwartego sezonu animowanego serialu "Rick & Morty". Nie wiadomo jednak, jak długo fani tej produkcji będą musieli czekać na kolejne odcinki, bo ich premiera ma się odbyć "już niedługo". Konkretna data pozostaje tajemnicą.

Miłośnicy serialu "Rick & Morty" ćwiczą cierpliwość już od lat. Pierwszy sezon tej produkcji ukazał się w 2013 roku i szybko zyskał wielu fanów... którzy na kolejną jego odsłonę musieli czekać dwa lata. Trzeci sezon ukazał się po kolejnych dwóch latach, czyli w 2017 roku. Prace nad kolejnym, czwartym już sezonem, również trwały długo - jego premiera odbyła się w listopadzie 2019 roku. Polscy fani serialu "Rick & Morty" wciąż czekają jednak na możliwość obejrzenia nowego sezonu na Netflix Polska. Ten zapowiada, że "już niedługo" ich marzenia się ziszczą. 

>>> "POPkultura". Komu przeszkadzają pośladki Toma Hiddlestona?

Zobacz wideo

"Rick & Morty" na Netflix Polska. "Jest to krótsze 'niedługo' niż to dłuższe"

Czwarty sezon serialu "Rick & Morty" został podzielony na dwie części po pięć odcinków. Adult Swim zapowiedziało, że ostatni epizod zostanie opublikowany 8 grudnia. Niewykluczone, że tego dnia produkcja pojawi się na Netflixie. Są to jednak tylko domysły.

Netflix Polska zapowiedział premierę czwartego sezonu serialu "Rick & Morty" dość enigmatycznym wpisem na Twitterze. "Smaczna kawusia? To może będzie jeszcze smaczniejsza - czwarty sezon Rick & Morty już niedługo na Netflix" - czytamy. Dokładnej daty premiery serialu nie ma, ale Netflix twierdzi, że zapowiadane "niedługo" będzie raczej  krótsze niż dłuższe. 

Więcej o: