"Psy 3. W imię zasad". Sfora Franza Maurera powraca do gry w pierwszym zwiastunie filmu

Po 25 latach bohaterowie słynnej serii Władysława Pasikowskiego znowu pokażą się w kinach. Premiera wyczekiwanego filmu "Psy 3. W imię zasad" już 17 stycznia - tymczasem twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun produkcji.

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego w swoich legendarnych rolach powracają: Bogusław Linda jako Franz Maurer, Cezary Pazura jako Waldek "Nowy" Morawiec, Artur Żmijewski jako Radosław Wolf i Edward Linde-Lubaszenko jako Kapitan Stopczyk. Do sfory kultowych "Psów" dołączają: Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych. Przedsmak ekranowych emocji dostaliśmy w pierwszym trailerze filmu. 

Zobacz też: "Psy 3. W imię zasad". Cezary Pazura: Scenariusz wbił mnie w fotel >>

"Psy 3. W imię zasad". "Napijmy się za żywych i martwych, zawsze wiernych. Wiernych zasadom"

Zobacz wideo

Czego możemy się spodziewać po fabule najnowszej odsłony "Psów"? "Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - piszą twórcy.

Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Producentem jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, który wyprodukował hit "Psy 2: Ostatnia krew". Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński "Zimna wojna", "Jack Strong"), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka, a za charakteryzację jest odpowiedzialny Janusz Kaleja. 

"Psy 3" zobaczymy w kinach od 17 stycznia.

Więcej o: