"Harry Potter" sentymentalnie. Wiemy, co mała Emma Watson pisała piórem na filmowych lekcjach

Wszyscy fani "Harry'ego Pottera" wiedzą, że Hermiona Granger była wzorem pilnej uczennicy. Tak, jak Hermiona poważnie podchodziła do nauki, tak grająca ją Emma Watson poważnie podchodziła do swojej roli. Podczas kręcenia scen z lekcji w Hogwarcie aktorka naprawdę pisała piórem na pergaminie - w sieci pojawiło się zdjęcie jej rękopisu.

Internauci dokopali się do zdjęcia przedstawiającego kawałek pergaminu, na którym 10-letnia Emma Watson pisała podczas kręcenia filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Odtwórczyni roli Hermiony Granger bardzo podobało się posługiwanie piórem, co zresztą zaznaczyła w swojej krótkiej notatce. 

Zobacz też: "Harry Potter". Szczegół związany z Voldemortem, który wszyscy przegapili. "Jego szaty bladły" >>

"Harry Potter". Atramentowe rozważania pilnych uczniów Hogwartu. "Chciałabym mieć kota za nauczyciela"

Użytkowniczka Twittera lunastonks udostępniła na swoim profilu zdjęcie Emmy Watson z planu pierwszej części filmowej serii o Harrym Potterze - widać na nim wyraźnie, że dziewczynka jest zaabsorbowana pisaniem. Obok pojawiła się fotografia tekstu, który Watson udało się stworzyć. 

Aktorka wypisała:

Nazywam się Emma Charlotte Watson. Mam 10 lat i gram rolę Hermiony Granger. Jestem na transmutacji. Uwielbiam ten długopis (pióro). Profeser McGonagall (kot) (panna paw) jest piękna [i] jest czarna [i] biała. Chciałbym mieć kota za nauczyciela.

Udzielający się na Reddicie internauci zauważyli, że nie tylko Emma Watson zapełniała kartki atramentowymi literami. Użytkownik bellice_nh wspomniał o notatce Josha Herdmana, wcielającego się w rolę Goyle'a - kolegi Draco Malfoya. Aktor, który w trakcie prac nad "Kamieniem Filozoficznym" miał 13 lat, spisał kilka ulotnych myśli:

Cześć Bob. (...) Moim mistrzem jest Draco Malfoy. Eek! Jestem Zgredek. Nazywam się Greg Goyle. Popatrz na swój tyłek, frajerze. Chciałbym być mądry. Chciałbym być fajny. Wyglądasz jak pawian. Lubisz jeść banany? Limp Bizkit rządzi!

Cóż, z nudą na planie trzeba sobie jakoś radzić... 

Zobacz wideo
Więcej o: