Trzeci sezon "Castlevania" jeszcze w grudniu? Netflix napisał, że tak, po czym usunął zapowiedź

Netflix Nordic opublikował tweeta, z którego wynika, że trzeci sezon serialu "Castlevania" będzie miał swoją premierę już w grudniu tego roku. Czy rzeczywiście tak się stanie? Fani produkcji snują domysły.

Pierwszy sezon serialu "Castlevania" miał swoją premierę w 2017 roku. Ta krótka opowieść, składająca się zaledwie z czterech odcinków, spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów. W 2018 roku swoją premierę miała druga odsłona produkcji. Zapowiedziano wówczas także, że powstanie jej sezon trzeci. Od tamtej pory niewiele było oficjalnych informacji o dalszym ciągu "Castlevanii". Do dziś nie zobaczyliśmy jego zwiastuna. Mimo to na jednym z kanałów Netflixa pojawiła się informacja, że premiera trzeciego sezonu odbędzie się 1 grudnia 2019 roku.

>>> Damon z "Pamiętników wampirów" staje do walki z krwiopijcami w "V Wars"

Zobacz wideo

Usunięty tweet i spekulacje o "Castlevanii". Kiedy premiera trzeciego sezonu?

Informacje o powrocie "Castlevanii" do biblioteki Netflixa zapowiedział na Twitterze Netflix Nordic. Z przedstawionej rozpiski wynikało, że animacja o wampirach będzie miała swoją premierę jeszcze w tym tygodniu. Fani produkcji już zaczęli zacierać ręce, lecz wtem... wpis został usunięty. Nie wiadomo więc, czy doszło do pomyłki, czy też nie.

Jeżeli premiera trzeciego sezonu "Castlevanii" odbędzie się 1 grudnia 2019 roku, serial będzie można obejrzeć nie tylko w krajach nordyckich, ale także w Polsce, ponieważ jest to produkcja oryginalna Netflixa, a te debiutują jednocześnie na całym świecie.

Więcej o: