Kim jest najnowsza kobieta "Psów"? Była Angela, była Nadia, teraz jest Ola

Widzowie kultowych "Psów" niewątpliwie pamiętają Agnieszkę Jaskółkę z roli Angeli. Bez tej bohaterki film nie byłby taki sam. W kolejnej części w życiu Franza Maurera zjawiła się Nadia. Teraz główną bohaterką kobiecą będzie niejaka Ola. W tej roli zobaczymy Dominikę Walo.
Zobacz wideo

"Psy 3. W imię zasad" to wielki powrót Bogusława Lindy, Cezarego Pazury i Artura Żmijewskiego. Dołączyło jednak do nich sporo nowych aktorów, w tym Dominika Walo. W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego zagra postać o imieniu Ola. Twórcy zapewniają - "Jeśli pamiętacie Angelę i Nadię, to musicie poznać Olę".

Czytaj też: Kultowe "Psy" nie są pomysłem Władysława Pasikowskiego. Cezary Pazura ujawnia kulisy powstania filmu

Nowa kobieta w "Psach"

"Psy 3. W imię zasad" będą filmowym debiutem aktorki Dominiki Walo. Jej bohaterka to niezależna i pewna siebie dziewczyna, która doskonale radzi sobie w świecie mężczyzn. Pomimo tego że doskonale umie grać według twardych reguł, to równolegle szuka miłości i uczciwości. Jak każdy, kto musi ryzykować - potrzebuje też poczucia bezpieczeństwa.

Dominika Walo to studentka IV roku aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Jej dyplomowy spektakl "NIE JEDZ TEGO, to jest na Święta" w ubiegłym tygodniu zdobył GRAND PRIX 39. WGIK International Student Festival w Moskwie.

"Psy 3. W imię zasad". Fabuła i obsada

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego w swoich legendarnych rolach powracają: Bogusław Linda jako Franz Maurer, Cezary Pazura jako Waldek "Nowy" Morawiec, Artur Żmijewski jako Radosław Wolf i Edward Linde-Lubaszenko jako Kapitan Stopczyk. Do sfory kultowych "Psów" dołączają: Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych

Czytaj też: "Psy 3". Cezary Pazura o swoim bohaterze: "Z zaszczytem prezesuje ogródkom działkowym"

Czego możemy się spodziewać po fabule najnowszej odsłony "Psów"? "Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - piszą twórcy.

Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Producentem jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, który wyprodukował hit "Psy 2: Ostatnia krew". Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński "Zimna wojna", "Jack Strong"), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka, a za charakteryzację jest odpowiedzialny Janusz Kaleja. 

"Psy 3" zobaczymy w kinach od 17 stycznia.

Więcej o: