"No Time to Die". Jest teaser nowego filmu o Bondzie. Są gadżety i szalone akrobacje

Daniel Craig jako James Bond powraca w 25. filmie o przygodach agenta 007. W "No Time to Die" zobaczymy go m.in. efektownym wyścigu motocyklowym.

Na oficjalnym kanale twórcy nowego Bonda zamieścili kilkunastosekundowy teaser, który zapowiada środową premierę zwiastuna:

"No Time to Die". O czym będzie nowy film?

W "Nie pora umierać" (to polski tytuł produkcji) James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się emeryturą na Jamajce. Jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się jednak do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, który dysponuje nową, niezwykle niebezpieczną technologią (w tej roli wystąpi Rami Malek). - Nikt tak Bondowi za skórę nie zalazł, jak on to zrobi. To kawał prawdziwego drania - mówi o czarnym charakterze z "No Time to Die" producentka Barbara Broccoli.

"No Time To Die". "Bond" jeszcze nigdy nie był tak drogi. Przebił poprzedni film o 5 mln dolarów >>

W "No Time to Die" występują również m.in. Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, a dołączyli do nich Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch czy Billy Magnussen. Plan produkcji odwiedził m.in. następca tronu Wielkiej Brytanii książę Karol.

Zobacz wideo

Premiera jest zaplanowana na 2 kwietnia przyszłego roku. Będzie to ostatni z filmów, w którym w główną postać wcielił się Daniel Craig. Brytyjczyk aż pięć razy wystąpił w roli agenta 007 - wcześniej były to filmy "Casino Royale", "Quantum of Solance", "Skyfall" i "Spectre". Reżyserem najnowszej części przygód Bonda jest Cary Fukunaga.

Więcej o: