Marvel przedstawił pierwszy zwiastun "Black Widow"! "Mamy niedokończone sprawy" [WIDEO]

Marvel Studio zaprezentował pierwszy zwiastun filmy "Black Widow". W rolę tytułowej Czarnej Wdowy wciela się Scarlett Johansson. Kiedy produkcja będzie miała premierę?
Zobacz wideo

"Black Widow" będzie pierwszym filmem z czwartej fazy ekranowego uniwersum Marvela. Mówi się, że nie będzie to typowy film superbohaterski, a raczej produkcja szpiegowska. Wskazuje na to pierwszy zwiastun filmu, z którego dowiadujemy się, że Czarna Wdowa odwiedzi Rosję, gdzie spotka się z takimi postaciami jak jej przybrana siostra Yelena Belova czy rosyjski superbohater Red Guardian.

"Black Widow". Premiera już w maju 2020 roku. Jacy bohaterowie Marvela powrócą na ekrany?

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że w filmie o Czarnej Wdowie może pojawić się Hawkeye. Niewykluczone, że zobaczymy w końcu misję, w czasie której Natasha odwiedziła Budapeszt, bo w teaserze pojawia się panorama tego miasta. Z doniesień medialnych wynika także, że w filmie "Black Widow" pojawi się na moment Tony Stark.

Marvel zapowiedział, że film "Black Widow" będzie mieć swoją premierę 1 maja 2020 roku. Oprócz zwiastuna do sieci trafił też plakat promujący tę produkcję. 

Więcej o: