"365 dni" Blanki Lipińskiej. Anna-Maria Sieklucka zagra Laurę w ekranizacji bestsellera

Anna-Maria Sieklucka - to nazwisko pojawiało się już wcześniej w trakcie spekulacji na temat odtworczyni głównej roli w "365 dni". Teraz jest już pewne, że debiutująca na dużym ekranie aktorka zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.
Zobacz wideo

"To pierwszy polski erotyk. Film na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej nie będzie kolejną komedią romantyczną. To opowieść o zwierzęcym pożądaniu i chęci posiadania" - zapowiadają producenci. Powieść została przeniesiona na ekran przez Barbarę Białowąs.

Blanka Lipińska: Anna-Maria Sieklucka na zdjęciu wyglądała jak ja

Anna-Maria Sieklucka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu i do tej pory występowała głównie w teatrze. Blanka Lipińska wspominała na konferencji prasowej, że gdy producent po raz pierwszy pokazał jej zdjęcie aktorki, w pierwszej chwili pomyślała, że to... ona sama. Dlatego z niecierpliwością czekała na jej casting, który utwierdził ją w tym, że Sieklucka będzie właściwą Laurą. Oprócz niej w filmie "365 dni" wystąpi włoski aktor i tancerz Michele Morrone - wcieli się w Massimo Torricelliego.

Kim jest Anna Maria Sieklucka? To ona zagra Laurę w "365 dni" Blanki Lipińskiej >>

W obsadzie znaleźli się ponadto: Mateusz Łasowski (chłopak Laury, Martin), Magdalena Lamparska (przyjaciółka Laury Olga), Bronisław Wrocławski (Mario), Otar Saralidze (Domenico), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury) i Tomasz Stockinger (ojciec Laury).

Napisała polskiego ''Greya''. Blanka Lipińska, autorka książki ''365 dni'': Seks jest zabawą, jest grą >>

Premiera filmu "365 dni" jest zaplanowana na 7 lutego 2020 roku.

Książki z cyklu "365 dni" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: