Mamy pierwsze zdjęcia z filmu "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Zmysłowe i dopieszczone

Film "365 dni" na ekrany kin w całej Polsce trafi już 7 lutego 2020 roku. Ekranizacja najgłośniejszej polskiej powieści erotycznej bez wątpienia nie należała do łatwych zadań. Ale już na pierwszych kadrach z produkcji widać, że ekipa zadbała o odpowiednio zmysłowy nastrój.
Zobacz wideo

"365 dni" będzie pierwszym polskim filmem erotycznym od lat. To ekranizacja głośnej książki autorstwa Blanki Lipińskiej o tym samym tytule - powieść wywołała sporo kontrowersji, choćby z powodu scen ostrego seksu. Reżyserią zajęła się Barbara Białowąs.

Jak będzie wyglądać polska wersja "50 twarzy Greya"? Mamy pierwsze zdjęcia

Producenci zachęcają - "to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go". Na pierwszych kadrach z produkcji widać, że faktycznie filmowcy zadbali o to, żeby scenografia wyglądała odpowiednio luksusowo, a sceny erotyczne miały w sobie dość napięcia. Już po tych kilku zdjęciach można się spodziewać, że zobaczymy film co najmniej wizualnie dopracowany.

'365 dni' /'365 dni' / Zdjęcia: Bartek Cierlica

Twórcy podczas konferencji prasowej prezentującej obsadę zapewniali, że w filmie znajdą się sceny zarówno odważne, jak i pięknie fotografowane przez Bartka Cierlicę. Katarzyna Bonda powiedziała, że autor zdjęć "wspaniale pokazuje detale". 

"365 dni". Obsada

W Laurę Biel wcieli się debiutująca na wielkim ekranie Anna-Maria Sieklucka, a Massima Torricellego zagra włoski gwiazdor Michele Morrone. W obsadzie znaleźli się ponadto: Mateusz Łasowski (chłopak Laury, Martin), Magdalena Lamparska (przyjaciółka Laury Olga), Bronisław Wrocławski (Mario), Otar Saralidze (Domenico), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury) i Tomasz Stockinger (ojciec Laury).

<<Reklama>> Książki z serii "365 dni" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: