"Wonder Woman 1984". Jest zwiastun - genialne sceny walki w rytmie disco

"Wonder Woman 1984" to oczekiwana kontynuacja dobrze przyjętej pierwszej części z Gal Gadot w tytułowej roli. Tym razem na ekranie zobaczymy także m.in. Kristen Wiig i Pedro Pacal.

Gal Gadot widzimy zarówno z zbroi, jak i stylizacjach typowych dla lat 80. ubiegłego wieku.

Zobacz wideo

"Wonder Woman 1984" - Steve Trevor żyje?

W zwiastunie pojawia się także Chris Pine, który w "Wonder Woman" zagrał ukochanego superbohaterki. Na razie nie wiemy, jak znalazł się w 1984 roku, skoro kilkadziesiąt lat wcześniej bohatersko zginął.

Tym razem Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z przeciwniczką, w którą wcieli się Kristen Wiig. Aktorka została obsadzona w roli Barbary Ann Minervy, brytyjskiej antropolog, która po przejściu starożytnego rytuału staje się boginią Cheetah. Pedro Pascal zagrał natomiast Maxa Lorda, który także ma niecne zamiary.

Gal Gadot to nowa Wonder Woman (i eksMiss Izraela!) To nie wszystko. Z Polską jest bardziej związana niż myślisz >>

Reżyserka pierwszej części Patty Jenkins jest tym razem także współautorką scenariusza do produkcji. Chociaż filmy spod znaku DC ("Liga sprawiedliwości", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości") nie są aż takimi hitami jak te Marvela ("Strażnicy Galaktyki", "Avengers: Koniec gry"), to produkcja z Gal Gadot sprzed dwóch lat została ciepło przyjęta przez krytyków i widzów, a przy budżecie 149 mln dolarów zarobiła ponad 820 mln dolarów.

Premiera "Wonder Woman 1984" jest zaplanowana na 5 czerwca przyszłego roku.

Więcej o: