"Psy 3. W imię zasad". Bogusław Linda zagrał w rapowym teledysku Sebastiana Fabijańskiego i O.S.T.R.

Bogusław Linda jako Franz Maurer pojawił się w wyreżyserowanym przez Xawerego Żuławskiego teledysku do rapowej piosneki O.S.T.R. i Sebastiana Fabijańskiego. Ta nosi ten sam tytuł, co najnowszy film Władysława Pasikowskiego - "Psy. W imię zasad". Premiera produkcji już 17 stycznia.
Zobacz wideo

Aktor Sebastian Fabijański i jeden z najpopularniejszych polskich raperów O.S.T.R. nagrali razem singiel "Psy. W imię zasad" - jak nie trudno zgadnąć po tytule, piosenka promuje najnowszy film "Psy 3. W imię zasad". Utwór najpierw pojawił się w formie do odsłuchu na platformach streamingowych Spotify i Tidal, teraz doczekał się też teledysku. I to nie byle jakiego! 

W klipie zagrał bowiem sam Bogusław Linda i to jako legendarny Franz Maurer. Reżyserią tej krótkiej formy zajął się doskonały filmowiec, Xawery Żuławski. Oto jak wygląda ich wspólne dzieło:

 

Dodajmy, że Sebastian Fabijański także zagrał w nowych "Psach". Singiel "Psy. W imię zasad" to oficjalnie początek jego kariery muzycznej. Sebastian Fabijański zapowiedział już swój solowy album na pierwszą połowę 2020 roku. W muzycznej wersji "Psów" wystąpił w duecie z O.S.T.R., który jest muzykiem nietuzinkowym. Do tej pory stworzył 22 albumy muzyczne. Jest nie tylko raperem, ale także producentem i multiinstrumentalistą. Ma w dorobku m.in. pięć platynowych płyt, a także takie potrójnie i podwójnie platynowe, czy też cztery Fryderyki.

"Psy 3. W imię zasad". Obsada i fabuła 

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego w swoich legendarnych rolach powrócili Bogusław Linda jako Franz Maurer, Cezary Pazura jako Waldek "Nowy" Morawiec, Artur Żmijewski jako Radosław Wolf i Edward Linde-Lubaszenko jako Kapitan Stopczyk. Do sfory kultowych "Psów" dołączyli poza Sebastianem Fabijańskim - Marcin Dorociński, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych.

Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. A czego możemy się spodziewać po fabule najnowszej odsłony "Psów"? "Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - piszą twórcy.

Więcej o: