Quentin Tarantino potwierdza: powstanie trzecia część "Kill Billa"

Quentin Tarantino podczas ostatniego wywiadu zdradził, że ma pewne plany dotyczące kolejnej części filmu "Kill Bill". Reżyser miał już o tym rozmawiać z Umą Thurman.
Zobacz wideo

Jak podaje portal NME.com Quentin Tarantino był ostatnio gościem SiriusXM Radio. Podczas wywiadu z Andym Cohenem reżyser zdradził, że planuje realizację trzeciej części "Kill Billa".

Quentin Tarantino planuje trzecią część "Kill Billa" - ma powstać najwcześniej za trzy lata

Quentin Tarantino zdradził szczegóły nowego projektu dzień po tym, jak jego ostatni film "Pewnego razu w... Hollywood" otrzymał pięć nominacji do Złotych Globów. Reżyser przyznał, że po kolacji z Umą Thurman zaczął poważnie zastanawiać się nad kontynuacją historii "Kill Billa".

- Tak się złożyło, że zjadłem wczoraj obiad z Umą Thurman. Byliśmy w naprawdę fajnej, japońskiej restauracji. Ona chwaliła mnie, a ja chwaliłem ją. To była cudowna noc - przyznał Tarantino. - Mam już pomysł, jakby to mogło wyglądać. Chcę wymyślić dobrą koncepcję tego, co się stało z Panną Młodą i co chcę, by stało się z nią dalej. Nie chce po prostu wymyślić zwykłej przygody, bo ta bohaterka zasługuje na coś lepszego - powiedział reżyser.

- Panna młoda walczyła długo i ciężko. Teraz mam pomysł, który może interesująco rozwinąć jej historię. (...) Nie zrobiłbym tego teraz. To jest projekt na za co najmniej trzy lata - przyznał Quentin. Reżyser powiedział, że trzecia część "Kill Billa" powstanie dopiero, kiedy nakręci sztukę i "pięcioodcinkowy serial telewizyjny".

Więcej o: