"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". W najnowszym zwiastunie Palpatine zdradza swoją tajemnicę

Odliczanie do premiery IX epizodu "Star Wars", czyli filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trwa w najlepsze. Jesteśmy już na ostatniej prostej (produkcja wchodzi do kin za tydzień), więc twórcy pokazali kolejny zwiastun. Uwaga, zdradza ważny szczegół!

Na początku trailera widzimy, jak Kylo Ren (Adam Driver) przybywa w miejsce, w którym przebywa sam imperator Palpatine. Po chwili syn Hana Solo i Lei dowiaduje się, że to Palpatine był wszystkimi głosami w jego głowie. Następnie słychać głos Snoke'a, a potem Vadera - mówi nimi imperator!

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Dlaczego C-3PO się żegna? Powód nie jest oczywisty>>

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - wielkie powroty

Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ma stanowić zwieńczenie sagi o rodzie Skywalkerów. Akcja 9. części dzieje się około rok po wydarzeniach z poprzedniego filmu, za reżyserię odpowiedzialny jest J.J. Abrams, w rolach głównych wystąpią Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams oraz, o dziwo, Mark Hamill. Ten ostatni gra Luke'a Skywalkera i jego bohater pod koniec ostatniej części filmu zmarł, jednak okazuje się, że wróci jako "zjawa mocy".

W najnowszej części zobaczymy także sceny z udziałem niedawno zmarłej Carrie Fisher. Producenci potwierdzili, że jej postać, Leia Organa, zostanie wprowadzona do historii za pomocą archiwalnych ujęć, które nakręcono w trakcie zdjęć do "Ostatniego Jedi". Reżyser zapewnia, że nigdy nie planowano obsadzić kogoś innego w jej roli ani tym bardziej użyć cyfrowej wizualizacji.

W IX epizodzie pojawi się także Lando Calrissian, którego zagra ponownie - jak lata temu - Billy Dee Williams.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" wchodzi fo kin 19 grudnia.

Więcej o:
Komentarze (28)
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". W najnowszym zwiastunie Palpatine zdradza swoją tajemnicę
Zaloguj się
 • j-ugo

  Oceniono 13 razy 11

  W Gdańsku w kinie Leningrad na ul. Długiej obejrzałem część IV Gwiezdnych Wojen. Potem w kinie obejrzałem część V i VI. To były filmy inne od wszystkich filmów sciennce-fiction.

 • kat_na_lemingi

  Oceniono 9 razy 9

  To kogo Vader wrzucił do anihilatora w 6 części?

 • k1harper

  Oceniono 19 razy 9

  Adam Driverfacet o twarzy gumiaka i grze klody drewna

 • niewidzesensu

  Oceniono 8 razy 6

  Lubię Adama Drivera ale facet do TEJ konkretnej roli kompletnie ale to kompletnie nie pasuje. Nie ta twarz, nie ta mimika. Nie wiem kto wpadł na pomysł by go tutaj obsadzić...

 • zueoko

  Oceniono 5 razy 5

  Papatine? Papa Tine?! Palpitacja serca :D

 • kvakva

  Oceniono 9 razy 5

  Z przecieków wiadomo, że chodzi o przyznanie się do onanizmu.

 • mazzini890

  Oceniono 3 razy 3

  Komiksy o odrodzonym imperatorze były uważane za gorsza część dawnego kanonu Expanded Universe. Disney likwidując stary kanon Star Wars poza filmami, obiecał,że nowy kanon będzie lepszy. No cóż widzimy "poprawę". Sam "Rogue One "i "Jedi Fallen" order nie pociągną sagi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX