"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". W najnowszym zwiastunie Palpatine zdradza swoją tajemnicę

Odliczanie do premiery IX epizodu "Star Wars", czyli filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trwa w najlepsze. Jesteśmy już na ostatniej prostej (produkcja wchodzi do kin za tydzień), więc twórcy pokazali kolejny zwiastun. Uwaga, zdradza ważny szczegół!
Zobacz wideo

Na początku trailera widzimy, jak Kylo Ren (Adam Driver) przybywa w miejsce, w którym przebywa sam imperator Palpatine. Po chwili syn Hana Solo i Lei dowiaduje się, że to Palpatine był wszystkimi głosami w jego głowie. Następnie słychać głos Snoke'a, a potem Vadera - mówi nimi imperator!

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Dlaczego C-3PO się żegna? Powód nie jest oczywisty>>

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - wielkie powroty

Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ma stanowić zwieńczenie sagi o rodzie Skywalkerów. Akcja 9. części dzieje się około rok po wydarzeniach z poprzedniego filmu, za reżyserię odpowiedzialny jest J.J. Abrams, w rolach głównych wystąpią Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams oraz, o dziwo, Mark Hamill. Ten ostatni gra Luke'a Skywalkera i jego bohater pod koniec ostatniej części filmu zmarł, jednak okazuje się, że wróci jako "zjawa mocy".

W najnowszej części zobaczymy także sceny z udziałem niedawno zmarłej Carrie Fisher. Producenci potwierdzili, że jej postać, Leia Organa, zostanie wprowadzona do historii za pomocą archiwalnych ujęć, które nakręcono w trakcie zdjęć do "Ostatniego Jedi". Reżyser zapewnia, że nigdy nie planowano obsadzić kogoś innego w jej roli ani tym bardziej użyć cyfrowej wizualizacji.

W IX epizodzie pojawi się także Lando Calrissian, którego zagra ponownie - jak lata temu - Billy Dee Williams.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" wchodzi fo kin 19 grudnia.

Więcej o: