"Wiedźmin". Kiedy premiera serialu na Netflixie? O której godzinie? W jakich wersjach językowych?

Już za trzy dni będzie miała miejsce premiera serialu "Wiedźmin"na platformie Netflix! W jakiej wersji językowej będą mogli ją obejrzeć widzowie z Polski? Ile odcinków będzie miał pierwszy sezon? Przypominamy najważniejsze informacje o jednej z najbardziej wyczekiwanej premiery serialowej tego roku.
Zobacz wideo

Serial "Wiedźmin" trafi do biblioteki Netflixa już w najbliższy piątek, czyli 20 grudnia. Pierwszy sezon serialu o Geralcie z Rivii będzie miał osiem odcinków. Jeszcze w tym tygodniu widzowie otrzymają dostęp do wszystkich z nich - pojawią się w serwisie o godzinie 9 rano czasu polskiego.

Fani "Wiedźmina" z Polski będą mogli obejrzeć serial po angielsku, po angielsku z polskimi napisami, z polskim lektorem lub polskim dubbingiem. Co ciekawe, w polskiej wersji językowej Białemu Wilkowi głosu użycza Michał Żebrowski, który grał tę postać w polskim serialu "Wiedźmin" z 2002 roku.

Premiera "Wiedźmina" na Netflixie. W obsadzie m.in. Henry Cavill

Przypomnijmy, że serial "Wiedźmin" powstał na podstawie sagi książek napisanej przez polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Jego showrunnerką została Lauren Schmidt, a jednym z producentów wykonawczych - Tomasz Bagiński. W rolę tytułowego bohatera wciela się Henry Cavill, znany m.in. z roli Supermana w filmie "Człowiek ze stali". W obsadzie znaleźli się także m.in.: Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer) i Joey Batey (Jaskier).

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: