"Wiedźmin". Już dziś premiera serialu w Warszawie! Kto pojawi się na gali?

Już dziś odbędzie się polska premiera serialu "Wiedźmin". W uroczystej gali na Torze Służewiec w Warszawie wezmą m.in. odwórcy głównych ról.
Zobacz wideo

Uroczysta premiera "Wiedźmina" w Polsce, podczas której wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu, odbędzie się w środę 18 grudnia na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu. Wiemy, że na gali pojawi się m.in. odtwórca tytułowej roli Henry Cavill, a także Anja Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). O tym, że Warszawę odwiedzi także serialowy Jaskier, odgrywający go Joey Batey poinformował na Instagramie. Na gali obecni będą również producent Tomasz Bagiński oraz showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich.

 

"Wiedźmin". Na premierze w Warszawie spotka się dwóch Geraltów z Rivii

Przypomnijmy, że serial "Wiedźmin" będzie miał swoją premierę na platformie Netflix już w najbliższy piątek, 20 grudnia. O godzinie 9 rano czasu polskiego do sieci trafi osiem odcinków "Wiedźmina", tworzących pierwszy sezon tej produkcji. Polscy widzowie będą mogli ją obejrzeć po angielsku, po angielsku z polskimi napisami, z lektorem lub dubbingiem. Co ciekawe, w polskiej wersji językowej serialowemu Geraltowi z Rivii użyczył głosu Michał Żebrowski, który grał tę postać w serialu "Wiedźmin" z 2002 roku. Polski aktor również ma pojawić się na dzisiejszej gali, co oznacza spotkanie dwóch wiedźminów.

Wiadomo już, że będzie drugi sezon "Wiedźmina". Prace mają ruszyć już na początku 2020 roku. Premiera nowych odcinków planowana jest na 2021 rok.

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>Więcej o: