"Bad Boy". Patryk Vega pokazuje zapowiedź swojego nowego filmu. W zwiastunie pada jedno słowo. Nietrudno zgadnąć, jakie [WIDEO]

"Bad Boy" to tytuł nowego filmu Patryka Vegi. W trwającym niespełna pół minuty teaserze pojawiają się m.in. Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka i dwaj piłkarze reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Zobacz wideo

W zwiastunie słuchać tylko jedno słowo - tak, zgadliście, jest to "k***a". Klip zapowiadający dłuższy, zdradzający szczegóły fabuły trailer, który ma zostać upubliczniony 27 grudnia, to zlepek zmontowanych w szybkim tempie scen. Na ekranie oprócz aktorów widać także Kamila Grosickiego i Sławomira Peszkę.

Patryk Vega kręci "Bad Boy". O czym ma być film?

Nowy film Vegi ma opowiadać o środowisku piłkarskim i ciemnej stronie tego świata. Wcześniej pojawiały się sugestie, że będzie zatytułowany "Napastnik", ale najwyraźniej tytuł uległ zmianie (lub od początku miał być inny). Ma w nim wystąpić także Zbigniew Zamachowski - to on jako pierwszy wspomniał o projekcie już latem tego roku, a także m.in. Andrzej Grabowski.

W wywiadzie udzielonym kilka miesięcy temu reżyser "Botoksu" i "Polityki" powiedział, że w ciągu najbliższych lat ma zamiar pracować nad wieloma projektami. 

Patryk Vega chce nakręcić 16 filmów do 2025 roku. O czym będą? Sprawdzamy, co wiadomo >>

Więcej o: