Premiera "Wiedźmina"! Gdzie obejrzeć serial? Ile jest odcinków? Czy będzie drugi sezon?

Fani "Wiedźmina" już zacierają ręce - na platformie Netflix pojawiły się wszystkie odcinki pierwszego sezonu tej produkcji. Ile czasu potrzeba, aby obejrzeć cały serial? W jakich wersjach językowych można to zrobić? Podpowiadamy.
Zobacz wideo

Serial "Wiedźmin" to produkcja amerykańskiej platformy Netflix, którą legalnie można obejrzeć tylko w tym serwisie. Serialowa produkcja o Geralcie z Rivii ma swoją premierę właśnie dziś, 20 grudnia.

Premiera "Wiedźmina". Ile trwają odcinki? Czy powstanie drugi sezon serialu?

O godzinie 9 rano do biblioteki Netflixa trafiło osiem odcinków, które tworzą pierwszy sezon serialu "Wiedźmin". Ich tytuły to:

  1. "Początek końca"
  2. "Cztery marki"
  3. "Zdradziecki księżyc"
  4. "O bankietach, bękartach i pochówkach"
  5. "Niespełnione pragnienia"
  6. "Ginące gatunki"
  7. "Przed upadkiem"
  8. "Coś więcej".

Najkrótszy odcinek ("Przed upadkiem") trwa 47 minut, najdłuższy - 67 minut. Aby obejrzeć cały serial "Wiedźmin", potrzebujemy nieco ponad 8 godzin. Polscy widzowie mogą go obejrzeć w kilku różnych wariantach - w języku angielskim, w języku angielskim z polskimi napisami, z polskim lektorem lub polskim dubbingiem.

Wiadomo już, że powstanie drugi sezon serialu "Wiedźmin". Prace nad tą produkcją mają rozpocząć się na początku 2020 roku. Premiera nowych odcinków planowana jest na 2021 rok. 

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: