"Bad Boy". Vega i Grabowski zdradzają noworoczne postanowienia i pokazują fragment filmu

Patryk Vega postanowił ujawnić fragment swojego najnowszego filmu "Bad Boy" z Andrzejem Grabowskim. Przy okazji aktor zdradził, że w nowym roku chce "utrzymać wagę" i pochwalił reżysera za to, jak skutecznie się odchudził.
Zobacz wideo

Patryk Vega przy okazji premiery poprzedniego filmu "Polityka" wymyślił sobie nowy sposób autopromocji i trzyma się go także w przypadku najnowszej produkcji. W ramach zachęty reżyser pokazał w swoich mediach społecznościowych scenę z "Bad Boya", którą będziemy mogli zobaczyć w kinie już niedługo.

"Bad Boy". Fragment filmu

Nowy film Vegi ma opowiadać o środowisku piłkarskim i ciemnej stronie tego świata. Kilka dni temu premierę miał zwiastun produkcji. W liczącym sobie pół minuty teaserze pojawili się m.in. Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka i dwaj piłkarze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Teraz możemy zobaczyć także Andrzeja Grabowskiego, który razem z Patrykiem Vegą urywek zaprezentował. 

Przy okazji tego pokazu aktor zdradził, że w przyszłym roku chce utrzymać formę i wagę, które udało mu się ostatnio osiągnąć. Wyraził też uznanie dla dokonań reżysera na tym samym polu, albowiem jak pamiętamy, Vega przeszedł prawdziwą metamorfozę i stał się osobą nader wysportowaną. Nie bez powodu panowie rozmawiali o odchudzaniu, wszak w zaprezentowanej sekwencji widać Andrzeja Grabowskiego na siłowni i w czasie joggingu. 

Patryk Vega zdradził, że chce do 2025 roku zrobić jeszcze 16 filmów - "Bad Boy" jest jednym z tych projektów. Co ciekawe, filmowiec nie wyklucza, że stworzy też coś w gatunku kina familijnego. 

Więcej o: