"The Batman". Do sieci trafiły zdjęcia z planu. Na jednym z nich uwieczniono Pingwina?

Warner Bros. i DC Film rozpoczęły zdjęcia do filmu "The Batman". Pierwsze kadry nowej produkcji o Batmanie powstają w stolicy Wielkiej Brytanii. Fani tego bohatera opublikowali w social mediach kilka zdjęć z planu filmowego.
Zobacz wideo

Wraz z początkiem 2020 roku w Londynie ruszyły zdjęcia do kolejnego filmu o Batmanie. Do internetu trafiło kilka zdjęć oraz nagranie wideo, które pokazują samochód Gotham Action News, ciężarówkę Gotham Water & Power i przedstawicieli Gotham City Police Department.

Jeden z użytkowników Instagrama sfotografował w pobliżu planu zdjęciowego osobę ubraną w długi płaszcz i trzymającą w ręku parasol - atrybut Pingwina. Jakość fotografii jest niska, co utrudnia rozpoznanie osoby na niej przedstawionej, ale autor zdjęcia uważa, że jest to Colin Farrell - aktor, który ma wcielić się w rolę wspomnianego złoczyńcy.

 

Ruszyły zdjęcia do nowego filmu o Batmanie. Kiedy premiera?

Przypomnijmy, że reżyserem i scenarzystą nowego filmu o Batmanie jest Matt Reeves. W główną postać wcieli się Robert Pattinson, obok którego pojawią się także Zoe Kravitz jako Catwoman, Paul Dano jako Człowiek-Zagadka, Jeffrey Wright jako Gordon, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth i John Turturro jako Carmine Falcone. Światowa premiera filmu została zaplanowana na 23 czerwca 2021 roku.

Więcej o: