"365 dni". Blanka Lipińska pokazała zwiastun filmu. Nagości nie zabrakło [WIDEO 18+]

Blanka Lipińska podzieliła się z fanami czekającymi na ekranizację jej bestsellera "365 dni" zwiastunem filmu.
Zobacz wideo

Film "365 dni" oparty jest na bestsellerowej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. To - jak zapowiadają twórcy - nie ma być kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

"365 dni" Blanki Lipińskiej - jest zwiastun

Massimo Torricelli (w tej roli Michele Morrone) to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel (Anna-Maria Sieklucka), dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W filmie "365 dni", oprócz najgorętszego duetu aktorskiego roku, zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Którzy polscy pisarze zarabiają najlepiej? Olga Tokarczuk dopiero na trzecim miejscu >>

Film wyreżyserowała Barbara Białowąs, a autorem zdjęć jest Bartek Cierlica. Za produkcję odpowiedzialni są Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes. Premiera "365 dni" jest zapowiedziana na 7 lutego.

Blanka Lipińska - "365 dni" i kolejne części w Publio.pl >>

Więcej o: