Łepkowska potwierdza: będzie "Kogel Mogel 4". "Plany są. Ale realizacja łatwa nie jest"

Komedia "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" była w ubiegłym roku najpopularniejszym polskim przebojem kinowym. Twórcy filmu, zachęceni sukcesem, już planują następną odsłonę kultowego filmu, co zdradziła scenarzystka Ilona Łepkowska w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz wideo

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" był w ubiegłym roku najchętniej oglądanym polskim filmem - zobaczyło go w kinach 2 389 082 widzów, a wpływy z biletów wyniosły blisko 47 mln złotych. Nic dziwnego, że twórcy i producenci postanowili iść za ciosem.

Powstanie "Kogel Mogel 4"

Ilona Łepkowska w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że w istocie myśli o napisaniu scenariusza czwartej części kultowej komedii:

Plany są, pewnie, że są. Ale realizacja łatwa nie jest...

Tabloid informuje, iż chęć zagrania w produkcji zgłosiła już Katarzyna Łaniewska, która od lat wciela się w filmową mamę głównej bohaterki, Kasi Solskiej. Podkreśla jednak, że dużo zależy od tego, czy zdrowie pozwoli jej pracować na planie:

 Wszystko zależy od tego, w jakiej będę formie i czy w ogóle będę żyła. Jeśli dam radę, to oczywiście chętnie wystąpię.

Zaczepnie dodała: - Pytanie tylko, czy mnie zaproszą, bo trochę skrytykowałam poprzednią część, ale tak już mam, że mówię prawdę, a tam sporo rzeczy mi się nie podobało. Jeśli jednak będzie okazja i możliwość, to zagram. 

Zgodnie z doniesieniami, prace na planie nowej komedii miałyby ruszyć jeszcze w tym roku. 

"Kogel Mogel 3" - fabuła, obsada

Minęło 30 lat. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki ze swoją mamą. Co ciekawe, dalej musi walczyć z niechcianymi zalotami Staszka Kolasy. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…

W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Wszyscy bohaterowie spotykają się na otwarciu dyskoteki Marcina. To tam następuje wielki finał pełen niespodzianek.

Więcej o: