"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - dynamiczne ujęcia i pełnokrwiste postaci. Zaglądamy za kulisy filmu [WIDEO]

Dynamiczne, nowoczesne ujęcia, sporo (uzasadnionych) scen przemocy i pełnokrwiste postaci, które aktorzy kreują, wzorując się na prawdziwych gangsterach. Twórcy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" opowiadają o pracy nad filmem.

- To jest historia o miłości i przyjaźni ludzi, którzy na co dzień robili bardzo złe i okrutne rzeczy - mówi na początku reżyser "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" Maciej Kawulski. Grająca ukochaną głównego bohatera Natalia Szroeder dodaje: - Tytuł jest faktycznie mocny,męski i intensywny, ale historia jest absolutnie uniwersalna.

W materiale pokazującym kulisy pracy nad najnowszym filmem Kawulskiego, który w niecały tydzień od premiery obejrzało już około pół miliona widzów, o produkcji opowiadają też m.in. grający główną rolę (bardzo dobry!) Marcin Kowalczyk, jego najlepszego przyjaciela (świetny!) Tomasz Włosok czy - jak mówi o niej reżyser - "wielkie zaskoczenie", czyli wcielająca się w jedną z kobiet gangsterów Natalia Siwiec.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie