"Psy 3. W imię zasad". Za co Linda, Dorociński i Pazura kochają "Psy"? Zobaczcie materiały zza kulis

Wejdźcie za kulisy filmu "Psy 3. W imię zasad" i zobaczcie jak Bogusław Linda, Cezary Pazura i Marcin Dorociński opowiadają o najnowszej części legendarnej serii. Dowiecie się m.in. jaki powinien być prawdziwy policjant i kto się boi Franza Maurera.
Zobacz wideo

17 stycznia na ekrany kin wejdzie trzecia odsłona uwielbianej przez dziesiątki tysięcy Polaków serii Władysława Pasikowskiego "Psy". Powrócą bohaterowie znani z poprzednich filmów na czele z Franzem Maurerem, Waldkiem Morawcem i Radosławem Wilkiem, pojawią się także nowe postaci - w jedną z nich wcieli się Marcin Dorociński. W nowych materiałach udostępnionych przez twórców Linda, Pazura i Dorociński opisują słynnego Franza Maurera ze swojej perspektywy - i nie tylko. 

Zobacz też: "Psy 3. W imię zasad". Bogusław Linda zagrał w rapowym teledysku Sebastiana Fabijańskiego i O.S.T.R. >>

"Psy 3. W imię zasad". Bogusław Linda: Życie bez ryzyka jest nic niewarte

Bogusław Linda, który bezbłędnie wykreował Maurera na jednego z największych twardzieli w historii polskiego kina, zdradza, że ponowne odgrywanie tego bohatera jest niczym "mierzenie się z legendą":

 

Marcin Dorociński, który wcieli się w policjanta Wita, będzie głównym przeciwnikiem Franza Maurera w nowych "Psach". Aktor w skrócie ujawnia, czego możemy się spodziewać po odgrywanej przez niego postaci:

 

Z kolei Cezary Pazura tłumaczy, dlaczego takie powroty, jak ten, który wraz z kolegami poczynił w trzeciej części "Psów", są niczym seks:

 

Zobacz też: Kim jest najnowsza kobieta "Psów"? Była Angela, była Nadia, teraz jest Ola >>

"Psy 3. W imię zasad". O czym opowie film?

Do sfory kultowych "Psów" poza Marcinem Dorocińskim dołączyli: Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych. Oprócz Pazury, Lindy i Żmijewskiego będzie jeszcze jeden powrót - pojawi się Edward Linde-Lubaszenko jako Kapitan Stopczyk.

Władysław Pasikowski jak zwykle reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. Czego możemy się spodziewać po fabule najnowszej odsłony "Psów"? "Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - piszą twórcy.

Więcej o: