"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" znów na szczycie box office

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" po drugim weekendzie wyświetlania zobaczyło już blisko 670 tysięcy widzów. Kolejny raz film w reżyserii Macieja Kawulskiego znalazł się na czele polskiego box office.
Zobacz wideo

W weekend otwarcia film zobaczyło 258 tysięcy widzów. W drugi weekend "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" znów jest na szczycie box office (przyciągnął do kin 185 tysięcy osób). Reżyser filmu Maciej Kawulski komentuje:

Kiedy chcesz robić filmy dla ludzi, a nie dla branży, a taki mamy cel, wtedy wynik kinowy jest więcej wart niż każda nagroda. Drugi tydzień z rzędu "Jak zostałem gangsterem" jest liderem. Osobiście czuję się, jakby odebrał drugiego Oscara z rzędu. Dziękuję widzom.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - o czym jest film?

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu głównego bohatera (w tej roli Marcin Kowalczyk) liczą się tylko dwie osoby - najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - dynamiczne ujęcia i pełnokrwiste postaci. Zaglądamy za kulisy filmu [WIDEO] >>

Oparta na faktach historia bohatera zdaniem twórców po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem.

W filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" grają również: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Mateusz Nędza, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki, Anna Krotoska oraz Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Maciej Kawulski wie, jakie kino chce robić >>

Więcej o: