Nowy zwiastun filmu "Czarna Wdowa" - premiera filmu Marvela już w maju

Miesiąc po pierwszym zwiastunie promującym film "Czarna Wdowa", producenci zaprezentowali drugą zapowiedź tej produkcji. W najnowszym materiale widzowie mogą zobaczyć jak wcielająca się w tytułową bohaterkę Scarlett Johansson konfrontuje się ze swoim głównym wrogiem.

>> Pierwszy zwiastun filmu "Czarna Wdowa" >>

Zobacz wideo

"Czarna Wdowa" ma być pierwszą solową produkcją rozpoczynającą tzw. Czwartą Fazę kinowego uniwersum Marvela. W Internecie producenci opublikowali drugi zwiastun filmu.

"Czarna Wdowa" - nowy, drugi zwiastun filmu Marvela

W drugim zwiastunie twórcy przedstawiają kolejne sceny, które zdradzają więcej szczegółów na temat fabuły produkcji. W krótkiej zapowiedzi widzimy główną bohaterkę, która musi skonfrontować się ze swoim przeciwnikiem - szkolonym najemnikiem Taskmasterem. W komiksach tajemniczym złoczyńcą jest Tony Masters - były agent S.H.I.E.L.D., którego główną przewagą jest fotograficzna pamięć - dzięki niej potrafi dostosować się do każdego przeciwnika. 

 

Akcja filmu chociaż zaczyna nową erę filmów Marvela, to odnosi się do znanych widzom wydarzeń. Fabułę można ulokować między wydarzeniami znanymi z filmów "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" i "Avengers: Wojna bez granic". Premiera "Czarnej Wdowy" zaplanowana jest na 1 maja 2020 roku. Poza Scarlett Johansson w filmie wystąpią także: Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz i Robert Downey Jr.

Więcej o: