Disney nagra nową wersję "Piotrusia Pana" z aktorami. Szukają obsady

Ruszyły prace nad nowym filmem o słynnym Piotrusiu Panie. Disney ma już tytuł produkcji, castingi trwają, zaplanowano też już zdjęcia na planie w Kanadzie. Jednak nie wszyscy będą mogli zobaczyć nadchodzącą produkcję.
Zobacz wideo

Disney sięga po kolejną klasyczną opowieść i szykuje jej aktorską wersję. Tym razem na warsztat trafił słynny "Piotruś Pan". Klasyczna animacja z 1953 roku doczekała się kontynuacji w 2002 roku, teraz ma powstać wersja aktorska.

Będzie nowy "Piotruś Pan"

Portal Movieweb informuje, że produkcja otrzymała już nowy tytuł - "Piotruś Pan i Wendy". Zaplanowano już, kiedy mają ruszyć zdjęcia do filmu, a sam plan został ulokowany w Kanadzie. Co ciekawe, ciągle nie wiadomo, kto zagra w filmie. Trwają castingi i wiadomo, że poszukiwani są odtwórcy głównych ról - Piotrusia, Wendy i jej braci, Johna i Michaela. Wyciekła treść ogłoszenia z opisami tych postaci:

Piotruś Pan - od 10 do 14 lat. Chłopiec, który nigdy nie dorósł. Zaczarowane dziecko, które jest pewnym siebie i odważnym wojownikiem, z lub bez miecza. Główna rola.
Wendy - od 12 do 14 lat. Cwana dziewczynka, pełna dobrodusznej energii. Przeżywa wewnętrzny konflikt z powodu zbliżającym się wyjazdem do szkoły z internatem. Nie jest jeszcze gotowa, by wkroczyć do świata dorosłych. Główna rola.
John Darling - od 9 do 11 lat. Mały chłopiec ze starą duszą. Niemniej dojrzały młodzieniec nie unika zabawy ze swoim rodzeństwem. Główna rola.
Michael Darling - od 6 do 9 lat. Urocze dziecko, które rzadko widuje się bez jego najlepszego przyjaciela, pluszowego misia. Główna rola.

Reżyserem filmu będzie David Lowery, który nakręcił np. "Gentlemana z rewolwerem" z Robertem Redfordem w roli głównej. Planuje się, że produkcja nowej ekranizacji powieści J. M. Barriego potrwa od kwietnia do do sierpnia 2020 roku. Premiery możemy się zatem spodziewać pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Jednakże "Piotrusia Pana i Wendy" będą mogli obejrzeć tylko użytkownicy platformy streamingowej Disney +.

Więcej o: