Blake Lively trudno rozpoznać w nowym filmie. Zmienia w nim wygląd trzy razy!

Blake Lively zagrała główną rolę w filmie "The Rythm Section". Na potrzeby roli kobiety, która szuka zemsty po katastrofie, w której ginie jej rodzina, aktorka przeszła nie jedną, a aż trzy metamorfozy.

Rodzina Stephanie Patrick ginie w katastrofie lotniczej, zresztą ona sama także miała być na pokładzie tego samolotu. Kiedy odkrywa, że katastrofa nie była wypadkiem, stara się wytropić ludzi odpowiedzialnych za śmierć jej najbliższych. Zdeterminowana kobieta sięga po różne środki, by zmylić przeciwników zmienia też swój wygląd. Dlatego już tylko w samym zwiastunie produkcji widzimy bohaterkę w trzech różnych wariantach.

Blake Lively trudno rozpoznać w nowym filmie

Blake Lively naturalnie ma długie blond włosy i w takim uczesaniu widzowie najczęściej ją oglądają.

 

Na potrzeby "The Rhythm Section" aktorka zmieniła kilkukrotnie nie tylko kolor włosów, ale i ich długość. W zależności od sceny jej bohaterka pojawia się to w długich rudych puklach, to w krótkich i ciemnych czy w nieco bardziej swojskiej blond czuprynie. Charakteryzacja jest imponująca - chwilami aktorka wygląda na dużo starszą:

Zobacz wideo

Sama Blake zdaje się być pod wrażeniem pracy swojej filmowej charakteryzatorki Vivian Baker, bo na swoim profilu na Instagramie gorąco zachwala jej umiejętności. Na dowód pokazała aż dwa zdjęcia z planu. Tutaj wygląda tak niepozornie, że naprawdę trudno rozpoznać w kobiecie z fotografii hollywoodzką gwiazdę:

 

Tutaj dokładnie widać nieco odważniejszą stylizację:

 

W filmie "The Rhythm Section" obok Blake Lively wystąpili m.in. Jude Law, Sterling K. Brown i Daniel Mays. Za reżyserię odpowiedzialna była Reed Morano, która wcześniej pracowała m.in. przy popularnym serialu "Opowieści Podręcznej". Scenariusz powstał na podstawie powieści o tym samym tytule.