Tomasz Włosok: Natalia Siwiec w "Jak zostałem gangsterem" rzuciła się na głęboką wodę. Graliśmy przecież sceny seksu

Tomasz Włosok w filmie "Jak zostałem gangsterem" zagrał młodego chłopaka, który wkracza świat mafii i on go - jak mówi sam aktor - bardzo wciąga. W filmie Macieja Kawulskiego zagrali także Marcin Kowalczyk i dwie debiutantki - Natalia Szroeder i Natalia Siwiec.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak pracuje się z Maciejem Kawulskim (Tomasz Włosok zagrał także w jego poprzenim filmie "Underdog") i co wspólnego ma aktor z nominowanym do Oscara "Bożym Ciałem", zobaczcie rozmowę z Gazeta.pl.

Tomasz Włosok: Marcin Kowalczyk z "Jak zostałem gangsterem" to wymarzony partner

- Walden trafia do świata mafii jako nieopierzony dzieciak i on go bardzo mocno wciąga - mówi o swoim bohaterze z "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" Tomasz Włosok. Aktor już po raz drugi pracował na planie filmowym z Kawulskim. To także nie był pierwszy projekt realizowany razem z Kowalczykiem - panowie znają się już od jakiegoś czasu i lubią, także prywatnie. - Wiedzieliśmy już, jak wchodziliśmy na plan, też dużo rozmawialiśmy przed, czego od siebie oczekujemy, jakiego rodzaju skupienia będziemy od siebie wymagać - mówi filmowy Walden w rozmowie z Gazeta.pl i dodaje:

Czułem partnera, a jednocześnie trochę mentora, kogoś, o kogo mógłbym się oprzeć, jeśli będzie taka potrzeba. Miałem w nim trochę przyjaciela, trochę starszego brata. Wymarzony partner.

Marcin Kowalczyk, Natalia Szroeder i Natalia Siwiec - "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Jest zwiastun [18+] >>

W "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" kobiece role Kawulski powierzył debiutującym na dużym ekranie Natalii Szroeder i Natalii Siwiec. Ta druga partnerowała Tomaszowi Włosokowi:

To ogromne skupienie, które miała w sobie, chęć pracy i oddanie się, zaufanie reżyserowi, i to wtedy, gdy najgorsze sceny, w których uprawiamy seks, miała na samym początku... Ona się rzuciła naprawdę na głęboką wodę, nie mając doświadczenia. Ogromny szacunek dla niej, że zaryzykowała.

Jak zostałem gangsterem - Natalia SiwiecJak zostałem gangsterem - Natalia Siwiec Next Film

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" zadebiutował w kinach 3 stycznia, do tej pory obejrzany został ponad 700 tys. razy. To opowieść o człowieku, który już od dziecka wiedział, że chce być gangsterem. Ma jednak swoje zasady, a najważniejsze dla niego są żona i "przybrany syn", przyjaciel i podwładny w grupie przestępczej - Walden.

<<Reklama>> Książka "Jak zostałem gangsterem" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (6)
Tomasz Włosok: Natalia Siwiec w "Jak zostałem gangsterem" rzuciła się na głęboką wodę. Graliśmy przecież sceny seksu
Zaloguj się
 • pucelek

  Oceniono 11 razy 7

  Czemu to jest w dziale Kultura?

 • pedro.666

  Oceniono 9 razy 7

  Ja tam bym się nie przejmował faktem, że Natalia Siwiec musiała zagrać sceny seksu :)

 • syriusz.wila

  Oceniono 6 razy 6

  W kinach będą liczne incydenty nasienne, suweren będzie tryskał dobrym humorem.

 • justas32

  Oceniono 10 razy 6

  Suweren ma swojego nowego bohatera - bandytę ...

 • carolina_reaper

  Oceniono 4 razy 4

  Tzn , ze jest szansa, ze w koncu zobaczymy juz slawny bielony odbyt pani Siwiec...nie moge sie doczekac

 • pedro.666

  Oceniono 5 razy -5

  Super rola, kolego Włosok. Jedyna godna zapamiętania w tym filmie (dość średnim, ale obciachu nie ma). Tylko żebyś teraz nie skończył, jak Walden, bo talent masz ;)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX