Już jest teledysk promujący "365 dni". W klipie niepublikowane sceny z filmu

Utwór "Feel It" w wykonaniu Michele'a Morrone'a promuje "365 dni", filmową adaptację erotycznej powieści Blanki Lipińskiej, która szybko stała się przebojem. Premiera filmu 7 lutego.

Laura Biel jest odważną bizneswoman, która święci triumfy w życiu zawodowym. Niestety, błyskotliwa kariera nie idzie w parze z namiętnością - erotyczne uniesienia gdzieś się zagubiły. By je na nowo rozpalić, Laura wraz z chłopakiem, Martinem, wyrusza na gorącą Sycylię. Plan się powiedzie, ale nie do końca za sprawą rzeczonego Martina. Do gry wkroczy Massimo Torricelli, szef lokalnej rodziny mafijnej. Porwie Laurę i... tak rozpoczną się tytułowe 365 dni. Będzie ostro, gorąco i pieprznie.

Zobacz wideo

Skandalizująca powieść Blanki Lipińskiej nazywana bywa polską odpowiedzią na kultowe "50 twarzy Greya" - książkę Eriki Mitchell, która opisała erotyczną relację młodej absolwentki uniwersytetu i biznesmena, który otwiera ją na świat seksualnych eksperymentów, m.in. BDSM.

Laurę i Massimo zagrali Anna Maria Sieklucka i włoski aktor Michele Morrone. I to właśnie filmowy mafiozo wykonuje utwór "Feel It" ze ścieżki dźwiękowej do "365 dni".

- Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem - mówi Morrone. W teledysku wykorzystano nieopublikowane do tej pory fragmenty filmu. Morrone dryfuje trochę w stronę Justina Timberlake'a z "What Goes Around... Comes Around", bez wątpienia widział też "I'm Your Man" przerobione przez Bogusława Lindę. Zresztą oceńcie sami.

 

Plotkuje się, że Morrone i Lipińską połączyło coś więcej niż wspólna praca nad filmem. Romans? Mało tego, mieli zamieszkać razem. Jak jest naprawdę? 

Singiel "Feel It" jest zapowiedzią debiutanckiego album Michele'a Morrone "Dark Room". Płyta w rockowo-popowym klimacie będzie miała premierę w walentynki, czyli 14 lutego. A premiera filmu dokładnie tydzień wcześniej.

<<Reklama>> Książki Blanki Lipińskiej dostępne są w formie e-booków w Publio.pl