"Psy 3. W imię zasad" - czy powrót legendy przyciągnął do kin tłumy? Są dane box office

"Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego w pierwsze trzy dni wyświetlania w kinach przyciągnąl przed ekrany blisko 400 tysięcy widzów. To najlepszy weekend premierowy w karierze Władysława Pasikowskiego.
Zobacz wideo

W miniony piątek na ekrany kin weszła kontynuacja kultowej serii Władysława Pasikowskiego i w tzw. weekend otwarcia sprzedano 386 945 biletów na tę produkcję.

"Psy 3. W imię zasad" popularniejszy niż pierwsza część 

"Psy 3. W imię zasad" już teraz zobaczyło w kinach więcej osób, niż pierwszą część kultowego cyklu, która w 1992 roku przyciągnęła przed ekrany łącznie 301 tysięcy widzów. W filmie obok znanych z pierwowzoru Bogusława Lindy czy Cezarego Pazury występują także m.in. Marcin Dorociński i Sebastian Fabijański.

O czym opowiada nowy film Pasikowskiego? Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? 

"Psy 3. W imię zasad". Recenzentów nie porwało: "Za zabicie legendy należą się srogie baty" >>

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu "Psy II: Ostatnia krew". Koproducentami filmu są Telewizja Polsat Sp. z o.o. , Cyfrowy Polsat S.A oraz Polkomtel Sp. z o.o. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński ("Zimna wojna", "Jack Strong"), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja.

"Psy 3. W imię zasad". Bogusław Linda zagrał w rapowym teledysku Sebastiana Fabijańskiego i O.S.T.R. >>

Więcej o: