"Listy do M. 4" - ruszyły zdjęcia do kolejnej części. Znamy pierwszych członków obsady

Właśnie dziś rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części serii "Listy do M.". Najnowsza odsłona przebojowego cyklu produkcji TVN w dystrybucji Kino Świat - "Listy do M. 4" pojawi się w kinach 4 listopada 2020 roku. Znamy już pierwszych członków obsady.

Reżyserem filmu jest Patrick Yoka. W rolach głównych powrócą Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk. Do obsady zaproszono również nowe gwiazdy, których nazwiska zostaną ujawnione przez producenta już wkrótce.

Na planie filmu 'Listy do M. 4'Na planie filmu 'Listy do M. 4' mat. prasowe

"Listy do M. 4" - jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat

"Listy do M." to jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat. Produkcja miała premierę w 2011 roku i przyciągnęła prawie trzy miliony widzów. W kolejnych latach powstały jeszcze dwie części filmu. "Listy do M. 2 i "Listy do M. 3". Z roku na rok świąteczna komedia romantyczna cieszyła się coraz większym zainteresowaniem polskich kinomanów.

Zobacz wideo

Poprzednie części "Listów do M." opowiadały historie kilkunastu bohaterów, których losy krzyżują się w dniu Bożego Narodzenia. Początkowo niezwiązani ze sobą ludzie w ten wyjątkowy dzień w roku odmieniają swoje życie i odnajdują miłość. W "Listach do M." wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk czy Agnieszka Dygant.

Filmowa seria, której inspiracją był brytyjski przebój "Love Actually", podbija na święta serca widzów. Ostatnia z części miała premierę w 2017 roku i była do tej pory najpopularniejszą, bo znalazła się na 10 miejscu najchętniej oglądanych filmów w Polsce. W czwartej odsłonie, podobnie jak w poprzednich, możemy się spodziewać kontynuacji losów bohaterów i bardzo świątecznych klimatów.

Więcej o: