Patryk Vega ujawnił pierwszy zwiastun "Small world". Adamczyk ściga handlarzy dziećmi

"Jakim gatunkiem jesteśmy, jeśli nie potrafimy ochronić własnych dzieci?" pyta Patryk Vega w zwiastunie swojego nowego filmu "Small world". Reżyser w najnowszym filmie zajął się trudną tematyką, jaką jest handel dziećmi i dziecięca prostytucja.

 Patryk Vega pokazał pierwszy zwiastun swojego nowego filmu "Small world". Widzimy w nim Piotra Adamczyka, który gra policjanta z Polski. Rozmawia z małą dziewczynką, którą ktoś zmusił do uprawiania prostytucji. Adamczyk w tej scenie wygląda zupełnie niczym Liam Neeson - tym bardziej, że on też szuka zaginionej dziewczynki. 

"Small world". Adamczyk jak Liam Neeson ściga handlarzy dziećmi

"Small world" opowie o handlu dziećmi, a akcja została osadzona w Polsce, Rosji, Stanach i RPA. Film skupi się na historii porwania 4-letniej dziewczynki, która znika bez śladu w swojej rodzinnej wsi w Polsce i trwającego w jej sprawie 14 lat śledztwa. Oto pierwszy teaser:

W tradycyjny już dla reżysera sposób, ta sama opowieść zostanie pokazana z różnych perspektyw - porwanego dziecka, rodziców, policji i porywaczy. W rolach głównych wystąpili Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa oraz znany z serialu "Dom z papieru" Enrique Arce. Jak powiedział Onetowi Patryk Vega:

Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny.
Więcej o:
Komentarze (21)
Patryk Vega ujawnił pierwszy zwiastun "Small world". Adamczyk ściga handlarzy dziećmi
Zaloguj się
 • kazek100

  Oceniono 19 razy 17

  Temat może i ważny, ale jak się za niego wziął Vega, to raczej będzie granie na niskich emocjach i wykonawcze dno.

 • 1944kumaty

  Oceniono 17 razy 7

  No to wzial bombelki na tapete. Sukces murowany. Karyny zaciagna swoich Sebixow, zeby obejrzec PRAWDE o dzieciatkach, a przeciez nic lepiej sie nie sprzedaje niz dramaty dzidziusiow. Obstawiam w ciemno, ze nastepny film bedzie o kolejnej grupie docelowej beneficjentow obecnie panujacych komunistow, czyli albo gornicy albo emeryci.

 • stop.polonizacji.europy

  Oceniono 3 razy 3

  Vega postanowił przebić kieślowskiego i robi dekalog wolaka, jeszcze jakiś film patridiotyczny i będzie komplet do ipsacji dla przeciętnego rodaka. A nie, przepraszam, niech zrobi jakiś thriller sensacyjny o skokach, Karolak na nartach orientuje się w powietrzu, że Warnke podcięła mu wiązania...

 • lastm10

  Oceniono 3 razy 3

  10 radziej bardziej żenujący niż botoks? Veganie do kin! Kasa musi się zgadzać łysemu karzełkowi

 • iluminati_semper

  Oceniono 3 razy 3

  jedyna tematyka która interesuje pana rezysera to jego konto
  celowe spłycenie i wulgaryzacja w celu przyswojenia przez masy

 • muppetshow1982

  Oceniono 7 razy 3

  Twórcy Klanu i Na wspólnej go nienawidzą. Sprawdź dlaczego

 • awitold4

  Oceniono 3 razy 3

  Als 10×0 to nadal jest zero

 • prawdaprawda

  Oceniono 4 razy 2

  Dziękuję, nie obejrzę, choćby mi dopłacali.
  Vega to dla mnie synonim kina klasy dennej.
  W Polsce Złote Vegi powinni przyznawać na wzór Złotych Malin.

 • panbies

  Oceniono 4 razy 2

  Przez przypadek widziałem "kobiet mafii 2" i tam jest na samym początku taka scena co jakaś baba coś ćwiczy, jakieś sztuki walki czy coś.
  Gorsze aktorstwo widziałem tylko w "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" a i to nie jestem pewny czy ta kobieta od ćwiczeń ma równo pod sufitem.
  No i tyle było z filmów Vegi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX