Patryk Vega ujawnił pierwszy zwiastun "Small world". Adamczyk ściga handlarzy dziećmi

"Jakim gatunkiem jesteśmy, jeśli nie potrafimy ochronić własnych dzieci?" pyta Patryk Vega w zwiastunie swojego nowego filmu "Small world". Reżyser w najnowszym filmie zajął się trudną tematyką, jaką jest handel dziećmi i dziecięca prostytucja.

 Patryk Vega pokazał pierwszy zwiastun swojego nowego filmu "Small world". Widzimy w nim Piotra Adamczyka, który gra policjanta z Polski. Rozmawia z małą dziewczynką, którą ktoś zmusił do uprawiania prostytucji. Adamczyk w tej scenie wygląda zupełnie niczym Liam Neeson - tym bardziej, że on też szuka zaginionej dziewczynki. 

"Small world". Adamczyk jak Liam Neeson ściga handlarzy dziećmi

"Small world" opowie o handlu dziećmi, a akcja została osadzona w Polsce, Rosji, Stanach i RPA. Film skupi się na historii porwania 4-letniej dziewczynki, która znika bez śladu w swojej rodzinnej wsi w Polsce i trwającego w jej sprawie 14 lat śledztwa. Oto pierwszy teaser:

Zobacz wideo

W tradycyjny już dla reżysera sposób, ta sama opowieść zostanie pokazana z różnych perspektyw - porwanego dziecka, rodziców, policji i porywaczy. W rolach głównych wystąpili Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa oraz znany z serialu "Dom z papieru" Enrique Arce. Jak powiedział Onetowi Patryk Vega:

Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny.
Więcej o: