To jedna z najlepszych komedii romantycznych Netfliksa. Jest zwiastun drugiej części "Do wszystkich chłopców..."

Netflix już niedługo udostępni film "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham" - to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej przez krytyków i widzów komedii romantycznej "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Jest zwiastun.
Zobacz wideo

Pierwsza część filmu, w którym główną rolę zagrała Lana Condor, w serwisie agregującym recenzje Rotten Tomatoes ma średnią aż 97 proc. od krytyków  i 87 proc. od widzów.

Opowieść o licealistce Larze, która pisze listy do chłopaków, w których się podkochiwała (a one przez splot różnych okoliczności do nich trafiają) była chwalona między innymi za chemię między dwójką głównych aktorów, określana jako "przyjemna i mądra, poprawiająca nastrój, zabawna i romantyczna". Już w lutym Netflix pokaże kontynuację tej historii.

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham" - fabuła

W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje "prawdziwe pierwsze razy" - pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), przyjaciółki Chris (Madeleine Arthur) i swojej nowej powierniczki sekretów - Stormy. Ale kiedy John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean, pojawia się w jej życiu, sama musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie?

Film oparty na bestsellerowej powieści romantycznej dla młodzieży "P.S. Wciąż cię kocham" autorstwa Jenny Han.

W filmie występują: Lana Condor, Noah Centineo, Jordan Fisher, Anna Cathcart, Janel Parrish, John Corbett, Sarayu Blue, Ross Butler, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Trezzo Mahoro i Holland Taylor.

Premiera "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham" jest zaplanowana na 12 lutego.

Netflix ogłasza historyczny sukces "Wiedźmina". Informację podano w komunikacie do udziałowców >>

<<Reklama>> Książki z serii "Chłopcy" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (5)
To jedna z najlepszych komedii romantycznych Netfliksa. Jest zwiastun drugiej części "Do wszystkich chłopców..."
Zaloguj się
 • mreck

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo przeciętna komedia romantyczna. Jeżeli jest to najlepsze co Netflix ma do zaoferowania...?

 • awake1

  0

  najlepsza komedia romantyczna na Netfliksie, z tych nowych, to norweski "Chłopak na święta" - bardzo życiowy i nietuzinkowy, i fajowy też;)
  jest wreszcie też Lady Bird Greaty Gerwin, genialna rola coming-of-age Saoirse(Ser-sza) Ronan
  No i nowe superowe odcinki The Good Place, najinteligentniejszy serial filozoficzno-etyczny z Kristen Bell i Tedem Dansonem - czegoś takiego nigdy nie było w tv ever

 • striepo

  0

  wchodzę na dział kultura a tam co 3 temat to netflix
  wy tak na poważnie?
  w teatrach sie nic nie dzieje? koncertów i innych wydarzeń kulturalnych brak?
  wp zarzucją jakieś ustawki a to co 2 artykuł to reklama nie opisana jako materiał sponsorowany
  od dłuższego czasu NETFLIX stosuje sztuczki typu pojawie się wszędzie pełno artykułów i reklam, ludzie oglądają, tudzież zaczynają
  odtrąbiany jest sukces odtworzeni
  i tak co film

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX