"Matrix 4". Do obsady ma dołączyć Priyanka Chopra Jonas

Ekipa "Matriksa 4" w reżyserii Lany Wachowski rośnie w siłę. W sieci gruchnęła wieść, że w gwiazdorskiej obsadzie czwartej części kultowej serii sci-fi znajdzie się Priyanka Chopra Jonas.
Zobacz wideo

Produkcja czwartej części "Matriksa" ma się rozpocząć w tym roku, premiera jest natomiast zaplanowana na 21 maja 2021 roku. W role Neo i Trinity wcielą się ponownie doskonale znani z poprzednich części serii Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss. Choć szczegóły fabuły nadal nie są znane, wiemy coraz więcej na temat reszty obsady. Amerykańskie media podają, że dołączy do niej Priyanka Chopra Jonas.

Zobacz też: Robert Pattinson nienawidzi zapuszczać zarostu do roli. "Nie rozumiem mężczyzn, którzy to sobie robią" >>

"Matrix 4". Neo, Trinity i plejada gwiazd w nowej odsłonie

Jak poinformował portal Variety, Chopra Jonas jest w końcowej fazie negocjacji dotyczących jej angażu do "Matriksa". Tym samym aktorka i była Miss Świata najprawdopodobniej spotka się na planie z takimi nazwiskami jak Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith i Jonathan Groff.

Z krążących w internecie plotek wynika, że w "Matriksie 4" zobaczymy młodszą wersję Neo oraz Morfeusza, którego w trylogii "Matrix" grał Laurence Fishburne. Na więcej faktów z pewnością przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Trzy poprzednie filmy - "Matrix", "Matrix Reaktywacja" i "Matrix Rewolucje" - zarobiły łącznie ponad 1,6 mld dolarów. Wszystkie trzy produkcje zostały napisane i wyreżyserowane przez Lanę Wachowski i jej siostrę, Lilly (znane wcześniej jako Larry i Andy Wachowski). Przypomnijmy, że ostatnia część "Matriksa" powstała w 2003 roku. Tym razem oprócz Lany Wachowski nad scenariuszem pracowali Aleksandar Hemon i David Mitchell. 

Więcej o: