Maisie Williams śpiewa "Mam tę moc" z "Krainy lodu". Robi to kapitalnie

Wszyscy doskonale pamiętamy Maisie Williams z roli Aryi Stark w serialu HBO "Gra o tron". Młoda aktorka po zakończeniu pracy przy przebojowej produkcji nie może narzekać na brak zajęć - dostała angaż m.in. do nadchodzącego filmu Marvela "Nowi mutanci". Ostatnio miała też okazję sprawdzić się wokalnie w reklamie samochodu, gdzie wykonała hit z "Krainy lodu".
Zobacz wideo

2 lutego w USA wielkie święto - Super Bowl Sunday, czyli dzień finałowego meczu o mistrzostwo ligi NFL w futbolu amerykańskim. Transmisja z rozgrywki co roku przyciąga przed telewizory miliony widzów, przez co pasma reklamowe nadawane w jej trakcie przynoszą najwięcej zysków. Z tej przyczyny wiele firm zawsze szykuje na ten czas specjalne kampanie. Audi zdecydowało się zaangażować do swojej Maisie Williams i wykorzystało skrywane do tej pory umiejętności wokalne aktorki.

Zobacz też: Maisie Williams znalazła rolę po "Grze o tron". Teraz zagra w serialu komediowym >>

Maisie Williams sunie szosą i śpiewa "Mam tę moc". Pomaga jej całe miasto

Odtwórczyni postaci Aryi Stark udostępniła reklamę na Twitterze i napisała:

Ach! Jestem bardzo podekscytowana, że mogę się z wami podzielić najnowszą reklamą Audi z moim udziałem! Śpiewam "Mam tę moc" z "Krainy lodu"! Wy też macie tę moc! Przejdźcie na jej elektryczną stronę!

Choć reklama nie ma za wiele wspólnego z Disneyem, przesłanie piosenki śpiewanej przez księżniczkę Elsę doskonale koresponduje z hasłem promującym Audi: "Przyszłość zaczyna się, gdy uwolnisz się od przeszłości". Maisie Williams jedzie przez miasto i zostawia za sobą korki aut nienapędzanych prądem, zmierzając, jak czytamy w opisie reklamy, "do zrównoważonego jutra". Po kilku chwilach wraz z Williams śpiewają wszyscy, których napotyka na swojej drodze - a właściwie wszyscy i wszystko. Trzeba przyznać, że aktorka jest naprawdę dobrą wokalistką. Całe wideo możecie obejrzeć poniżej:

 

Zobacz również: "Top Gun: Maverick". Są zdjęcia z planu, a na nich nowi piloci. Do tego powróci Iceman >>

Więcej o: