Oscary 2020. Nominowani dostaną prezenty warte 400 tys. zł, w tym luksusowe wycieczki i złote e-papierosy

Tradycyjnie wszystkim nominowanym do Oscara osobom wręcza się paczkę z prezentami. W środku można znaleźć najróżniejsze przedmioty, a ponoć w tym roku wartość upominków wynosi 100 tys. dolarów. Nawet jeśli ktoś Oscara nie dostanie, to na pocieszenie otrzyma m.in. złotego e-papierosa, wodę nasyconą wodorem czy własny portret wykonany ze szkła.
Zobacz wideo

Pakiet, który w tym roku wręczony będzie nominowanym do Oscarów filmowcom, nazwano "Wszyscy wygrywają". Od 20 lat oscarowe paczki kompletuje Distinctive Assets, a w 2020 firma przeszła sama siebie. Media donoszą, że w tym roku wartość wręczanych przedmiotów wynosi 100 tys. dolarów (czyli około 400 tys. złotych). 

Oscary 2020. Co będzie w oscarowej paczce? 

W ubiegłym roku, by uczcić legalizację marihuany w Kalifornii, wręczano m.in. czekoladę z tym specyfikiem i krem do twarzy. W tym roku w pakiecie ma się znaleźć woda nasycona wodorem produkowana przez HFactor, a także specjalny stanik sportowy. Wyposażony jest w czujniki, które mierzą ciało i wysyłają te informację do specjalnej aplikacji. Na tej podstawie program oblicza rozmiar, jaki powinien mieć biustonosz. Kiedy już to zrobi, stanik dostosowuje się do ciała właścicielki.

Dla palaczy przewidziano e-papierosy wykonane z 24-karatowego złota marki Hollowtips. Do tego dołączona zostanie tequila Prospero Tequila Blanco - to marka należąca do Rity Ory - w ręcznie wykonanej butelce i wódka z limitowanej edycji.

To nie koniec. Szczęśliwcy zostaną obdarowani także portretami ze szkła wykonanymi przez Johna Thomana, który stworzył takie podobizny m.in. dla Toma Hanksa, Emily Blunt i Barbary Streisand.

 

Osoby, które chciałyby zmienić status związku i znaleźć nowego partnera, będą mogły skorzystać z porad profesjonalnych swatek z firmy Drawing Down the Moon. Co więcej, pakiet zawiera także sześć wycieczek. Do wyboru będą takie atrakcje jak rejs luksusowym jachtem Scenic Exlipse, wizyta w luksusowym spa czy pięciodniowy pobyt na Hawajach. Do tego dołączono także zestaw z środkami na jet-lag.

Właściciel firmy, która skomponowała tegoroczny pakiet, Lash Fary, skwitował: "Każdy człowiek, niezależnie od zamożności i sławy, docenia prostą radość, jaka płynie z prezentu. Nasza oscarowa paczka powstała nie po to, by zaspokoić potrzeby, lecz by nagrodzić tych niezwykle utalentowanych ludzi, za ich ostatnie dokonania".

 Czytaj też: Oscary 2020. "Joker", "1917", "Irlandczyk"? Nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej

Więcej o: