James Bond w przerwie Super Bowl - udostępniono nowy zwiastun "Nie czas umierać"

Podczas bloku reklamowego w przerwie finału Super Bowl, emitowane są zwiastuny najnowszych filmów. Jednym z nich jest zapowiedź "Nie czas umierać" - 25. filmu z serii o Jamesie Bondzie, który pojawi się w kinach już w kwietniu.

W nocy z niedzieli na poniedziałek odbył się finał ligi futbolu amerykańskiego. Podczas przerwy reklamowano najważniejsze filmy i seriale, których premiery zaplanowano w tym roku. Podczas tegorocznego Super Bowl pokazano zapowiedzi m.in: "Nie czas umierać", "Black Widow", "Top Gun: Maverick", "The Invisible Man", "Mulan" czy serialu "Loki".

Nowy zwiastun Bonda wyemitowany podczas Super Bowl

Był też nowy Bond. W zaledwie 30-sekundowym materiale promocyjnym pojawili się aktorzy, znani z poprzednich filmów o agencie Jamesie Bondzie, czyli Daniel Craig, Lea Seydoux, Ralph Fiennes i Christoph Waltz. Dodatkowo w zapowiedzi wystąpili Rami Malek i Lashana Lynch.

Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

 

Reżyserem "Nie czas umierać" jest Cary Joji Fukunaga, za muzykę odpowiada Hans Zimmer, a za zdjęcia Linus Sandgren. Główną piosenkę do filmu wykona z kolei 18-letnia Billie Eilish.

Zobacz wideo

W "Nie czas umierać" pokazane jest życie Jamesa Bonda, który opuścił służbę i cieszy się zawodową emeryturą na Jamajce. Do byłego agenta dociera jednak jego znajomy z CIA Felix Leiter, który prosi go o pomoc. Agent 007 angażuje się w misję uratowania naukowca, która jest bardziej skomplikowana, niż się wydawało.

Więcej o: