Oscary 2020. Kasia Łaska, czyli polska Elsa z "Krainy lodu", zaśpiewała na oscarowej gali

Do Idiny Menzel i Aurory, które na oscarowej scenie zaśpiewały motyw przewodni z filmu "Kraina lodu 2", dołączyło dziewięć wokalistek z różnych krajów. W tym zacnym gronie znalazła się też polska Elsa, Kasia Łaska.
Zobacz wideo

Idina Menzel i Aurora znalazły się w gronie nominowanych do Oscara w kategorii najlepsza oryginalna piosenka filmowa, dlatego zgodnie z tradycją uświetniły galę występem na żywo. A co więcej towarzyszyło im jeszcze dziewięć innych wokalistek - w tym Kasia Łaska. Mogliśmy ją usłyszeć zaraz po tym, jak wręczono Oscary dla najlepszych animacji (pełna lista zwycięzców znajduje się TUTAJ).

Kasia Łaska zaśpiewała na Oscarach

Obok Kasi Łaski (oraz Idiny Menzel i Aurory) zaśpiewały Elsy z Danii, Niemiec, Japonii, Ameryki Łacińskiej, Norwegii, Rosji, Hiszpanii i Tajlandii. Wszystkie panie wykonały wspólnie "Into the Unknow" z "Krainy lodu 2". Śmiało możemy powiedzieć, że Kasia Łaska wypadła najprofesjonalniej i zaśpiewała najlepiej - to był występ godny oscarowej gali. 

Po ogłoszeniu tego występu, Kasia Łaska opublikowała na Instagramie post, w którym napisała:

Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz, kiedy to czytacie, jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu, gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć, bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich ,na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces, to ktoś w końcu to doceni! (...) Teraz refren utworu Elsy z filmu "Kraina lodu 2" nabiera innego znaczenia, nie uważacie?
 
Więcej o: