Netflix za darmo? Film "Do wszystkich chłopców, których kochałam" do obejrzenia bez subskrypcji

Netflix udostępnił za darmo film "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Aby go obejrzeć, nie trzeba mieć wykupionej subskrybcji ani posiadać konta w serwisie. To prezent z okazji premiery drugiej odsłony opowieści o Larze Jean i jej ukochanych.

12 lutego swoją premierę na Netflixie ma film "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż Cię kocham". Z tej okazji popularny serwis VoD odblokował dostęp do pierwszej części filmu. "Do wszystkich chłopców, których kochałam" można obejrzeć za darmo, wchodząc na podstronę poświęconą tej produkcji. Wystarczy kliknąć przycisk "Odtwórz teraz", aby zobaczyć film bez uiszczania jakiejkolwiek opłaty. Dla polskich widzów dostępna jest wersja z lektorem oraz z napisami. 

>>> "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham" - zwiastun

Zobacz wideo

"Do wszystkich chłopców, których kochałam". O czym jest ten film?

Przypomnijmy, że film "Do wszystkich chłopców, których kochałam" miał swoją premierę w 2018 roku. To produkcja, która powstała na podstawie książki autorstwa Han Jenny o tym samym tytule. Główną bohaterką opowieści jest Lara Jean, która pisze sekretne listy miłosne do chłopaków, którzy jej się podobają. Przez przypadek trafiają one do pięciu adresatów. 

<<Reklama>> Książka na podstawie, której powstał film dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: