Patryk Vega spotkał się z Misiewiczem. "Przytuliłem go i przez dwie godziny rozmawialiśmy"

Patryk Vega w trakcie promocji filmu "Polityka" wielokrotnie sugerował, że jedna z postaci jest wzorowana na Bartłomieju Misiewiczu. Potem jednak zdecydował się go przeprosić i - jak zdradza w rozmowie z Plejadą - spotkał się z byłym rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej.
Zobacz wideo

Reżyser takich filmów jak "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii" obecnie angażuje się w reklamowanie produkcji "Bad Boy", opowiadającej o środowisku piłkarskim. Przy okazji udzielonego wywiadu wrócił jednak temat jego poprzedniego filmu i sprawy konfliktu z Bartłomiejem Misiewiczem. Kręcąc "Politykę", a potem pokazując kolejne fragmenty, Patryk Vega wielokrotnie sugerował, że bohaterowie są wzorowani na prawdziwych politykach. Były współpracownik Antoniego Macierewicza był oburzony sposobem, w jaki została pokazana postać z nim kojarzona.

"Polityka" to długi i smutny film. Nie ma już szansy wywołać kontrowersji [RECENZJA] >>

Patryk Vega o spotkaniu z Misiewiczem: Myślę, że sytuacja się już oczyściła

Vega w październiku zeszłego roku przeprosił Misiewicza, a teraz zdradził, że zrobił to nie tylko za pośrednictwem mediów:

Przeprosiłem go, bo szczerze żałuję tego, co zrobiłem. Zapędziłem się w nienawiści i nie zachowałem się jak katolik. Powiedziałem sporo przykrych i obraźliwych słów na jego temat. W pewnym momencie dojrzałem do tego, żeby go za to przeprosić.

Na pytanie, czy polityk przyjął przeprosiny, reżyser potwierdził:

Tak. Spotkaliśmy się, przytuliłem go i przez dwie godziny rozmawialiśmy o jego i moich przeżyciach. Myślę, że sytuacja się już oczyściła.

Vega ostatnio zadeklarował, że bardzo duże znaczenie ma dla niego wiara. Twierdzi, że Pan Bóg zdjął mu "zasłonę sprzed oczu" i dzięki temu zrozumiał, jakie kino ma robić. - Film, który nakręcę w tym roku i który będzie miał premierę 4 września, będzie pierwszym prawdziwym filmem w moim życiu. I nie jest to w żaden sposób przeze mnie kalkulowane pod reakcje ludzi. To będzie mocny punkt zwrotny - mówi Patryk Vega i dodaje: Mam poczucie, że tak naprawdę moja kariera dopiero teraz się zacznie. Wszystko, co zrobiłem do tej pory, było tylko przygotowywaniem się do tego momentu.

Patryk Vega ujawnił pierwszy zwiastun "Small world". Adamczyk ściga handlarzy dziećmi >>

Więcej o:
Komentarze (52)
Patryk Vega spotkał się z Misiewiczem. "Przytuliłem go i przez dwie godziny rozmawialiśmy"
Zaloguj się
 • kim.nova

  Oceniono 50 razy 44

  Vega, czy ty masz wszystkich w domu? Misiewicz pajac ,zwykła miernota w randze ministra ,któremu facet w randze kapitana trzymała parasol nad głową ,Dla mnie osobiście zachowanie wojska wobec pajaca ,którego Macierewiczowi do rządu zaprotegował Rydzyk jest totalną porażką honoru wojska i naszego kraju.

 • janbar22

  Oceniono 29 razy 29

  Niech się dwa patusy tulą, poziom moralny podobny. W ich przypadku nie można mieć wiary w szczerość intencji. Vega przeholował z jazdą po bandzie i ludzie zaczęli mieć na niego zlewkę. Stąd próby ratowania wizerunku. I - co za tym idzie - kasy.

  Jakie to wszystko żałosne, płytkie i obrzydliwe...

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 25 razy 23

  Nudna już jest ta promocja "wegety" ... rozumiemy nowy film będzie lepszy niż wszystkie poprzednie ale do kina nie pójdziemy ...

 • pablo_spear

  Oceniono 21 razy 21

  Ciota z tego Vegi 😫😫😫
  Przestraszyl sie misia I antka 😂😂

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 20 razy 20

  Kiedy myślisz, ze Vega nie może być bardziej żenujący, on...

 • ps11111ps

  Oceniono 16 razy 16

  Oj Vega Vega
  Czyli teraz film z zupełnie innej beczki wychwalający nadPrezesa i wstawanie z kolan?
  Celujesz w nową niezdobytą wcześniej publiczność?

  Do kolekcji zatem brakuje jeszcze
  - Gejowskiego porno/Lesbijskiego melodramatu
  - RadioMaryjnolubnego dramatu o uczciwym skromnym księdzu, którego nachodzą wstętne dzieci i zachęcają do złego, a podstępni parafianie usiłują wcisnąć kopertę
  - Dramatu historycznego o tym jak to Mateusz Krzywousty (*odkrył koło, proch, lekarstwo na raka, pokonał komunę, zdobył puchar, wylądował na Marsie) *niepotrzebne skreślić
  - Serialu o dobrych sędziach, których zła władza prześladuje
  - Serialu o dobrej władzy, których żli sędziowie nie słuchają

 • nador

  Oceniono 12 razy 12

  <<Twierdzi, że Pan Bóg zdjął mu "zasłonę sprzed oczu">>
  ło matulu, te twarde dragi robią z mózgu galaretę :( Vega, już ty się lepiej trzymaj substancji płynnych !

 • przemekmichalski

  Oceniono 10 razy 10

  Filmem przełomowym będzie film biograficzny o Rydzyku. Vega wyreżyseruje i zagra główną rolę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX