Repertuar kin na walentynki 2020 - na co iść do kina na walentynki 14 lutego?

Walentynki można spędzać na różne sposoby, a jednym z nich jest także wyjście do kina. Niektóre sieci przygotowały na 14 lutego specjalne bloki lub maratony filmowe. Jakie filmy będą wyświetlane w sieciach kin Helios, Multikino i Cinema City?

Helios, Cinema City i Multikino to sieci kin najbardziej rozpowszechnione w całej Polsce. W każdym mieście repertuar może nieco się różnić, jednak główne produkcje powinny być wyświetlane w każdym z kin danej sieci - warto więc wcześniej sprawdzić repertuar dla interesującego nas miasta. Jakie filmy zobaczymy w kinach w walentynki 14 lutego?

Repertuar kin na walentynki 2020 - do zobaczenia m.in. "365 dni" i produkcje Oscarowe

Propozycją na walentynki 2020 w kinie będzie film "365 dni", który cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Opowiada on historię Lary, która zostaje porwana przez przystojnego szefa sycylijskiej rodziny. Massimo więzi kobietę przez 365 dni próbując sprawić, by się w nim zakochała.

Helios na walentynki - repertuar 14 lutego 2020

W niektórych kinach sieci Helios zorganizowane zostały "Maratony nieromantyczne" podczas których zaprezentowane zostaną filmy takie jak "Unerdog", "Jak zostać gangsterem", "365 dni" oraz "Joker", "Legion Samobójców" czy "Ptaki Nocy". Aktualnie w repertuarze Heliosa na piątek znajdują się produkcje: "365 dni", "Dżentelmeni", "Bayala i ostatni smok", "Zenek", "Ptaki Nocy", "Gang zwierzaków", "Psy 3. W imię zasad" czy "Mayday".

Cinema City na walentynki - repertuar 14 lutego 2020

W Cinema City wyświetlane są obecnie zarówno nowe produkcje, jak i filmy, które zostały nominowane do Oscarów. Te ostatnie jednak wyświetlane są z mniejszą częstotliwością i nie w każdym kinie. 14 lutego w Cinema City można zobaczyć: "1917", "365 dni", "Bad Boys For Life", "Bayala i ostatni smok", "Boże Ciało", "Doktor Dolittle", "Dżentelmeni", "Ptaki Nocy", "Jojo Rabbit", "Małe kobietki", "Mayday", "Parasite" i "Zenek".

Multikino na walentynki - repertuar 14 lutego 2020

W niektórych Multikinach organizowany jest maraton "Antywalentynki vs Antybohaterowie". Podczas niego wyświetlone zostaną "Legion Samobójców", "Joker" i "Ptaki Nocy". 14 lutego w tej sieci wyświetlane będą filmy: "1917", "365 dni", "Bad Boys For Life", "Bayala i ostatni smok", "Doktor Dolittle", "Dżentelmeni", "Ptaki Nocy", "Jak zostałem gangsterem", "Małe kobietki", "Mayday", "Na noże" i "Zenek".

Więcej o: