"No Time To Die". Jest piosenka Billie Eilish do nowego filmu o Bondzie

Daniel Craig po raz ostatni powraca jako James Bond, a tytułową piosenkę do 25. filmu o agencie 007 zatytułowaną "No Time to Die" śpiewa Billie Eilish. Wreszcie możemy jej posłuchać.

Billie Eilish jest najmłodszą w historii artystką, która śpiewa utwór pojawiający się w czołówce filmu o Jamesie Bondzie.

Billie Eilish - "No Time to Die". Posłuchaj piosenki

18-latka jest już laureatką pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019. Czy teraz czas na Oscara za utwór przewodni do "No Time to Die"?

Amerykańska piosenkarka napisała tę piosenkę, zatytułowaną tak samo jak film, wspólnie z bratem Finneasem. Eilish dołącza do grona takich artystów jak Adele, Sam Smith, a wcześniej m.in. Tina Turner, Shirley Bassey, Nancy Sinatra, Paul McCartney, Madonna czy Chris Cornell. Po tym, jak oficjalnie ogłoszono, że to Billie Eilish zaśpiewa utwór tytułowy do nowego Bonda, piosenkarka komentowała:

To, że stałam się częścią tego projektu, to czyste szaleństwo. To wielki zaszczyt, że mogłam nagrać tytułową piosenkę do tej legendarnej serii. James Bond to najfajniejsza filmowa seria, jaka istnieje. Ciągle jestem w szoku.
 

"No Time to Die" - o czym jest nowy film o Bondzie?

W "Nie pora umierać" (to polski tytuł produkcji) James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się emeryturą na Jamajce. Jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się jednak do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, który dysponuje nową, niezwykle niebezpieczną technologią (w tej roli wystąpi Rami Malek). - Nikt tak Bondowi za skórę nie zalazł, jak on to zrobi. To kawał prawdziwego drania - mówi o czarnym charakterze z "No Time to Die" producentka Barbara Broccoli.

"Bond nie musi być biały, ale nie może być kobietą" - producentka filmowa o castingu do nowego Jamesa Bonda >>

Zobacz wideo

Obok Daniela Craiga i Ramiego Maleka w produkcji występują m.in. Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright oraz Ana de Armas. Premiera "No Time to Die" jest zaplanowana na 2 kwietnia.

Więcej o: